fbpx

Mówienie głupot kosztuje PiS coraz więcej. Kolejne wyroki zapadają


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] T [/boombox_dropcap]

ym razem proces przegrał radny PiS Tomasz Pitucha. Ruszyła fala procesów o zniesławienia i naruszenia dóbr osobistych polityków opozycji przez działaczy partii dobrej zmiany.

Miarka się przebrała, w poprzedniej kadencji nie było tyle zapowiedzi pozwów. Politycy Platformy do tej pory nie lubili widocznie się procesować, ale np Klaudia Jachira zapowiada już, że nie pozwoli rozpowszechniać kłamstw na jej temat.

Jacek Nizinkiewicz skomentował kolejną przegraną kolejnego działacza PiS. Kara 5 tys zł jest o tyle bardziej dolegliwa, że musi ja wpłacić na rzecz ludzi których sam właśnie obrażał i których nie darzy sympatią.

Borys Budka wygrał proces w trybie wyborczym z TVP

Nasz sponsor – tak o radnym PiS, Tomaszu Pitusze żartują uczestnicy Marszu Równości w Lublinie.

23 września 2018 r. o 9.45 Tomasz Pitucha napisał na portalu społecznościowym: „Najzagorzalsi fani filmy W. Smarzowskiego chcą zorganizować w Lublinie tzw. Marsz Równości, promujący homoseksualizm, pedofilię. Kto ma uszy niechaj słucha”. Tuż po jego publikacji organizator pochodu,Bartosz Staszewski, wytoczył proces radnemu. Mimo prób mediacji, strony nie doszły do porozumienia.

Ziobro przegrywa kolejny proces w sądzie. Tym razem z sędzią. Czekamy na przeprosiny.

Kolejne sprawy na wokandach sądowych

Najbardziej oczekiwanym procesem w tej chwili będzie pozew Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego przeciwko Korolowi Guzikiewiczowi.

Patryk Jaki będzie pozywał za swoje błędy ortograficzne !!!

Pozwany Guzikiewicz uważa że to on jest “szantażowany” przez marszałka Senatu. Wystąpił do przewodniczącego Sejmiku Województwa Pomorskiego o “ochronę prawną”. Jan Kleinszmidt odpowiedział, że “nie widzi do tego podstaw”.

Sprawa dotyczy zarzutów, jakie stawiane są Tomaszowi Grodzkiemu, a związanymi z okresem, kiedy był ordynatorem szpitala w Szczecinie. Marszałek Senatu jest oskarżany o korupcję. Grodzki w programie WP #Newsroom poinformował, że zdecydował się “podjąć kroki prawne ws. ochrony swojego dobrego imienia”. Jeden z pozwów miał zostać skierowany do Karola Guzikiewicza.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments