fbpx

News TVP: Temperatura na ziemi będzie wzrastać o 700 stopni rocznie. Redaktor wszystko wyliczył [VIDEO]


2 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

O tym, że w TVP możemy usłyszeć same brednie, wiemy nie od dziś. Jednak każda kolejna wpadka redaktorów Telewizji Jacka Kurskiego tylko utwierdza w przekonaniu, że niektórzy piastują stanowiska, na które nigdy nie powinni być powołani. Tym razem poszło o globalne ocieplenie przed którym ostrzega stacja.

Naukowcy od lat spekulują w kwestiach globalnego ocieplenia, lecz co do jednego pewni są wszyscy. Globalne ocieplenie jest faktem i temperatura będzie w raz z upływem lat rosnąć. Na antenie TVP INFO postanowiono przypomnieć o nurtującym wielu problemie, jednak postanowiono dodać pikanterii sprawie. Według redakcji TVP, temperatura będzie rosła w zastraszającym tempie! Według źródeł Telewizji Polskiej temperatura na ziemi będzie rosła o 2 stopnie dziennie!

Redaktor wszystko wyliczył

Szanowni Państwo, w ciągu najbliższych lat o minimum dwa stopnie może wzrosnąć średnia temperatura ziemi. To sobie policzmy: 365 dni x 2 stopnie, to jest 700 stopni rocznie, które będzie się rozkładać nierównomiernie w różnych miejscach…


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Płaskoziemcy i kreacjoniści zrujnują Polskę
Płaskoziemcy i kreacjoniści zrujnują Polskę
1 rok temu

To jeden z tych pisowskich ciemnych chrystusowców jak ci płaskoziemcy, kreacjoniści, korona sympatycy, entuzjaści zamachów wszelakich, w skrócie ludzi ciemnych, którzy jeśli czegoś nie rozumieją i nie mają wiedzy i kompetencji to odrzucają nawet wolną wolę, własny rozum i podejście naukowe, czyli nie mam dowodów więc spekuluję a moja opinia jest subiektywna. Gorzej jeśli działają świadomie przeciw nauce i prawdzie, wtedy popełniaja często wykroczenie jakim jest korupcja i fałszowanie informacji na rzecz pracodawcy czyli nierządu PIS.

qwerty
qwerty
1 rok temu

Co za bzdury piszecie. Balt jest z Nowej Lewicy.