fbpx

Oburzające słowa Andrzeja Horbana, “można kupić hantle i ćwiczyć w domu”


1 comment, 5
https://www.youtube.com/watch?v=xWq2ixX7GCg
Subksrybuj nas na Google News

W dzisiejszej porannej rozmowie w RMF FM padły oburzające słowa Andrzeja Horbana w kierunku branży fitness. Główny doradca premiera w taki sposób podsumował oburzenie społeczeństwa związane z podtrzymaniem zamkniętej branży fitness.

“Nie wiem, co się wszyscy do tych biednych siłowni przyczepili. Rozumiem biznes, ale jeżeli ktoś uprawia sport, to równie dobrze może uprawiać na świeżym powietrzu, kupić sobie hantle za parę groszy w domu i poćwiczyć”

Gospodarka kuleje a profesor swoje

Słowa profesora Horbana oburzają tym bardziej, gdy spojrzymy na aktualny stan naszej gospodarki. Skoro dla Pana profesora każdego stać, aby “za parę groszy kupić sobie hantle” to śmiało można założyć, że Andrzej Horban żyje w innej rzeczywistości polskiej. W związku z działaniami rządu nie jeden biznes upadł, a ludzie stracili pracę więc te “parę groszy” dla większości ludzi jest potrzebne na wydatki podstawowe. Co mają z kolei powiedzieć osoby zatrudnione w owej branży? Być może przerzucić się na “zdane treningi”, a może po prostu porzucić wszystko, bo przecież “sport równie dobrze można uprawiać na świeżym powietrzu”. Nie wspomnę tutaj o tym, że nie jedna rodzina nie ma warunków do “ćwiczenia w domu”, mieszkając często po 5 osób w kawalerkach.

Jeszcze większe oburzenie wywołały słowa “To jest tylko problem pieniędzy, które tracą siłownie. Ale jest jakiś program pomocy dla tych ludzi – olbrzymi, bo wszyscy się na to w gruncie rzeczy składamy”

Jak widać “istnieje jakiś program”, wydaje mi się, że profesor nie miał nigdy styczności z osobami z branży fitness, problem ten dotyczy także gastronomii. Bardzo dużo ludzi (zwłaszcza młodych osób zatrudnionych na umowę zlecenie) nigdy w życiu nie widziało pieniędzy z “jakiegoś programu pomocy” bardzo często szybko tracąc jedyne źródło utrzymania. Kto by się jednak przejmował młodymi ludźmi i studentami (którzy w większości działają opozycyjnie względem władzy)

Na koniec warto dodać, że słowa Andrzeja Horbana są tym bardziej oburzające, gdy spojrzymy na jakość powietrza ostatnimi czasy nad Polską. Na początku stycznia jakość powietrza w naszym kraju była najgorsza!!! W całej Europie.

https://airly.org/map/pl/ stan na 25.01.2021 godz. 11:40

źródło RMF FM. Media społecznościowe Mapa airly


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wygon
wygon
2 lat temu

,,doradca premiera,, ! nic dziwnego,że premier mając takiego spin doktora się gubi ! i wydaje decyzje niezgodne z logiką !