fbpx

Olszański wyszedł z więzienia i wszystkim grozi na wizji. “Ty TVN-owska, lewacka ku*wo!” [WIDEO]


3 comments, 5

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Wojciecha Olszańskiego, który tuż po wyjściu z aresztu nagrał brutalny filmik, w którym przeklina, obraża i grozi wszystkim zdroworozsądkowym ludziom. Ten filmik powinien zobaczyć każdy, kto mówi, że nie chodzi na wybory i one go “nie obchodzą”.

OLSZAŃSKI WYSZEDŁ Z ARESZTU! ZNOWU ZNIEWAŻA I GROZI

Ci dwaj zachowujący się groteskowo mężczyzni, których przez lata nikt nie traktował serio – zgromadzili ok 30 000 swoich wyznawców i tworzą w kilku miastach w Polsce struktury tzw “kamratów” czyli antyszczepionkowych-narodowców o prorosyjskich przekonaniach. To właśnie “kamraci” napadali w ostatnim czasie na punkty szczepień, to oni zastraszają lekarzy i napadają na Domy Dziecka. To oni odpowiadają za stworzenie dużej części ruchu antyszczepionkowego, który przez rozpowszechnianie idiotycznych treści o szkodliwości szczepień – przyczynił się do śmierci tysięcy ludzi, którzy pod wpływem tych manipulacji nie zaszczepili się i zmarli na Covid-19. Ich antysemickich i pełnych nienawiści nagrań słuchają w internecie tysiące nastolatków – chłonąc rasizm i ksenofobię.

To oni zorganizowali niedawno w Kaliszu antysemicki spęd narodowców i antyszczepionkowców podczas którego nawoływano do mordowania osób pochodzenia żydowskiego. Zostali zatrzymani i aresztowania na 3 miesiące, ale po 3 tygodniach sąd w Kaliszu na wniosek obrońcy wypuścił z aresztu Wojciecha Olszańskiego i Marcina Osadowskiego. Sąd zamienił im areszt na poręczenie majątkowe, wyszli po wpłaceniu kaucji. Tak, jak przewidywaliśmy – od razu zaczęli zgrywać publicznie męczenników. “Gdybym miał w sobie kroplę żydowskiej krwi musiałbym sam się zastrzelić” – deklaruje Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski w transmisji niedługo po opuszczeniu aresztu.

Obaj nacjonaliści grożą działaczom Ośrodka. W trakcie transmisji na żywo mówią do swoich zwolenników “znajdziecie adres OMZRiK” i podżegają, by przyszli do nas dużą grupą. Olszański grozi także dziennikarzowi TVN, że go “znajdzie”. Składamy zawiadomienie o groźbach karalnych i nawoływaniu do popełnienia przestępstwa. Przekażemy także sądowi w Kaliszu informację o zachowaniu podejrzanych z wnioskiem o ich zatrzymanie i osadzenni w areszcie – poinformował Ośrodek.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
7
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
7 miesięcy temu

to jest przykład że takie bestie się nie wypuszcza tylko od razu zabija i po kłopocie Niemcy też się cackali z Hiterem i jak to się skończyło

Tu jest Polska
Tu jest Polska
5 miesięcy temu

Ale ściek bzdur sprzedajnych pismaków.

jack
jack
2 miesięcy temu

Panie “Skrzecz” groteskowy to ty jesteś !