fbpx

Panika na Krymie! Rodziny oficerów FSB wyprowadzają się z półwyspu.


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Na Krymie okupanci masowo wyprowadzają rodziny i sprzedają mieszkania – panika na półwyspie

Na tymczasowo okupowanym Krymie nagle rozpoczęła się sprzedaż mieszkań, a okupanci pilnie usunęli stamtąd rodziny pracowników FSB. O tym poinformował doradca Prezydenta Ukrainy – Oleksij Arestowycz na Facebooku:

“Wiecie, że na Krymie gwałtownie zaczęła się sprzedaż mieszkań? Szybko wyprowadzili z Krymu rodziny oficerów FSB? Oni tak kończą. To będzie naturalny finał tego stęchłego, ołowianego, nieludzkiego reżimu” 

Potwierdza to zdjęcie nieruchomości na sprzedaż w ciągu ostatnich pięciu dni. Został opublikowany przez kijowskiego blogera Romana Rubana.

“Te kropki to mieszkania, które zostały wystawione na sprzedaż w ciągu 5 dni. Krym to całość” – napisał Ruban:

Histeria na Krymie

“W 2. tygodniu rosyjskiej inwazji wojskowej na Ukrainę w anektowanym przez Rosję Krymie – zaczęła się panika. Ceny w sklepach poszybowały w górę, Krymczycy kupują niezbędne rzeczy.”- informują o tym dziennikarze “Krym.Realia”

Konsekwencje europejskich i amerykańskich sankcji wobec Rosji odczuli mieszkańcy półwyspu. Wpłynęło to na ceny w sklepach, które skoczyły po spadku rubla w stosunku do walut obcych.

Kontrolowane przez Moskwę władze lokalne nazywają to, co się dzieje, “spekulacją” i próbują regulować ceny. Krymczycy zaopatrują się w niezbędne towary, wywołując emocje w sklepach.

ZOBACZ TAKŻE:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments