fbpx

Patriotyczna ławka za 100 tysięcy zniszczona przez deszcz [VIDEO]


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Patriotyczne ławki, które na zlecenie PiS sfinansował Bank Gospodarstwa Krajowego w kwocie 100 tysięcy za sztukę, zaczynają ulegać autodestrukcji. O “samozniszczeniu” ławki z Poznania poinformował portal TVN24. Sprawcą okazuje się “jesienny kapuśniaczek”, który zmywa farbę, którą 10 dni temu pokryto kontrowersyjną ławkę. Jak te ławki przetrwają zimę?

Jedna z instalacji nie przetrwała próby czasu. Chodzi o ławkę na poznańskiej Malcie, którą po 10 dniach od jej ustawienia nad jeziorem zniszczył deszcz.

Jak widać na nagraniach uchwyconych przez kamerę TVN24, uszkodzone zostały drewniane elementy konstrukcji. Z okalających samą ławkę biało-czerwonych konturów Polski i niebieskiego podestu schodzi farba.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Polsko chińskie buble
Polsko chińskie buble
1 rok temu

Od kiedy bankier jest premierem liczą się tylko pieniądze za buble, jakość materiałów budowlanych jest gorsza niż chińska to samo z towarami z półek sklepowych. Buty rękawice czy nawet akcesoria bardzo często posiadają wady fabryczne. Starajcie się unikać o ile to możliwe produktów polskich, są drogie a jakościowo coraz częściej wadliwe. Polskie produkty są produkowane w chinach często bez kontroli jakośći a te które są produkowane w polsce mają jeszcze gorszą kontrolę jakości niż w chinach. Taki rząd czeka na kopa w cztery litery. Do roboty lenie i złodzieje. Okradacie podatników wciskając buble.