fbpx

Pawłowicz zmieciona z planszy po słowach senatora Tyszkiewicza! “Rozum, inteligencja i kultura na poziomie ameby”


1 comment, 2 Udostępnienia

Senator Wadim Tyszkiewicz w gorzkich słowach skomentował ostatnie występy na Twitterze sędziny TK Pawłowicz w kwestii Szwedów, którzy w jej ocenie najpierw powinni oddać Polakom skradzione skarby, a dopiero później przystąpić do gry w meczu na Euro. Padły bardzo mocne sformułowania w kierunku Pawłowicz, które niestety odzwierciedlają zdanie większości Polaków na jej temat, również wśród tych popierających “dobrą zmianę” znajdują się głosy, że coś tam nie gra.

Krystyna Pawłowicz jest krytykowana po swoich słowach umieszczonych w mediach społecznościowych. Tak zwróciła się bowiem do Szwedów przed meczem z Polską na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej.

– Szwedzi! Przed meczem ZWRÓĆCIE Polsce ZRABOWANY i wywożony flotyllami w czasie Potopu ogrom naszego narodowego dziedzictwa, pamiątki i skarby, które przetrzymujecie – wezwała Pawłowicz.

Reakcje na wpis

Tweet umieszczony przez byłą polityczkę PiS został podłapany przez szwedzkie media.

– Wzruszeni apelem pani Pawłowicz Szwedzi nie tylko postanowią oddać z nawiązką wszystko, co przejęli w czasach Potopu. Mecz oddadzą walkowerem, a Zlatan Ibrahimović osobiście przygotuje pani Krystynie sałatkę – wyśmiewa prawniczkę europoseł i były premier Marek Belka.

Na temat Pawłowicz wypowiedział się także Wadim Tyszkiewicz. Senator niezależny w mocnych słowach ocenia aktywność sędzi Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej.

– Rozum, inteligencja i kultura na poziomie ameby. Natura przewrotną jest. Tak bywa. Gorzej kiedy ameba zasiada w tzw. Trybunale Konstytucyjnym z nakazu prezesa i decyduje o losie 38 milionowego Narodu. Taki kraj, jakie ameby. Bliscy jesteśmy wojny z Niemcami za reparacje, z Ukrainą za historię, ze Słowacją za przegrany mecz, z Czechami za Turów, jeszcze Bałtyku PiS nie zaatakował. Ale teraz niechybnie czeka nas na północy wojna ze Szwedami. A może Pawłowicz zażąda od Szwedów choćby Volvo? Ale ona nie wie, że Volvo jest już własnością Chińczyków, no to przy okazji wypowiemy wojnę Chinom. Przecież mamy husarię Macierewicza. Taki mamy klimat – podsumowuje wieloletni prezydent Nowej Soli. 


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
7
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monika65
Monika65
1 rok temu

Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: panieonline.pl/monika26