fbpx

Pietrzak -“Tak głupiej opozycji jak teraz Polska jeszcze nie miała”. Od PiSu dostał już ponad milion zł.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] W [/boombox_dropcap]

wywiadzie dla Superekspresu Pietrzak żalił się na poprzednie rządy. Obecna władza jak się okulizacje jest bardziej szczodra dla tego artysty.

Wg. Oko Press fundacja Pietrzaka dostała już od władz pis około miliona złotych. Za poprzednich rządów nie wiemy, ale zapewne były to aż tak znaczne kwoty.

Dojna zmiana wypłaciła 1 mln zł. Fundacji Jana Pietrzaka. Tak Pietrzak wraża się o Niemcach.

Ja byłem zawsze antyrządowy ponieważ władza w ciągu całego mojego życia Polsce szkodziła. Bardziej szkodliwa od pozycji zawsze była władza. Władza nas okradała tak w  PRLu jak przez 26 lat a z trzeciej Rzeczpospolitej, włada nas okradała, władza nas oszukiwała, …. władza nas podatkami gnębiła, władza obstawiała radary. Jednym słowem władza była wrogiem narodu.

Po raz pierwszy jest taka, która ja popieram a opozycja jest dużo gorsza od władzy. Tak głupiej opozycji jak teraz jest to Polska jeszcze nie miała. To jest kupa idiotów w dodatku popieranych przez ludzi Lisa, Olejnik, Gugały.  

Ja nie chcę być w tym towarzystwie, nie chcę być w towarzystwie Schetyny i Petru. Nie mogę atakować władzy ponieważ Petru i Schetyna jeszcze bardziej szkodzą Polsce. To są szkodnicy, to są oszuści, oni kłamią ich programy są fałszywe. Oni wykonują rzeczy które bardzo szkodzą Polsce.

W związku z tym siłą inercji przymusu muszę być po stronie tych ludzi którzy polskie poprawiają i naprawiają,  a teraz taka jest władza, także to nie jest mój wybór. To jest wybór historyczny, proszę pana tak się stało. A ja tego bardzo pilnuje bo dla mnie największą motywacją tego że tyle lat w sumie 56 już występuje w kabarecie, to są sprawy publiczne są dla mnie interesujące, ja się tym pasjonuje, to jak inni pasują się grami piłka nożną albo ręczną. Ja się pasjonuje tym co się dzieje w życiu publicznym. To jest dla monie motywacja, że mi się rano chce wstać.

Za tej władzy jest o wiele lepiej, nie ma podatków , radarów, władza walczy z Olejnik i Lisem. Zamiast nich możemy oglądać niezależnych dziennikarzy takich jak ; Magdalene Ogórek i Danutę Holecką. Jest wprost bajkowo.

Po wyborach będziemy oglądać tylko Pietrzaka i Cejrowskiego. Kolejne szalone pomysły PiS – “Status artysty zawodowego”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments