fbpx

PILNE: Giertych przebił Obajtka? TVP opublikowała “Taśmy Giertycha”


8

Portal TVP INFO zamieścił na Twitterze “taśmy Giertycha”, które mają skompromitować mecenasa oraz postawić w złym świetle ludzi Platformy. Problem w tym, że taśma przedstawia zwyczajną, bardzo kulturalną, zakulisową rozmowę pomiędzy znanym politykiem, a jego współpracownikiem. “Taśmy” czytane są przez aparatczyka z TVP INFO. Pojawia się mnóstwo pytań, co do źródła ogniska pseudo afery.

Niewątpliwie obóz władzy robi wszystko, aby przykryć aferę “człowieka – parówki”. W sobotni poranek postanowiono upublicznić kapiszon, który będzie zapewne tematem przewodnim w pisowkiej telewizji. Zaproszą mnóstwo “świetnych ekspertów”, którzy powiążą tę śmieszną rozmowę ze Smoleńskiem, wypomną wszystkie grzechy politycznego świata III RP, a tępy elektorat utwierdzi się w swoich przekonaniach.

Sami zobaczcie i usłyszcie na własne oczy! Czy to przebija Obajtka?

Post wywołuje coraz więcej reakcji. Internauci ośmieszają TVP, które próbuje zatuszować aferę z Obajtkiem, naskakując bezpodstawnie na mecenasa.

Komentarze Giertycha w sprawie taśm

Chciałem serdecznie podziękować panu Pereirze. Niby wiedziałem, że służby PiS nielegalnie podsłuchiwały mnie w czasie, gdy jako adwokat reprezentowałem szefa RE, ale wiedzieć, a otrzymać dowody, to zupełnie inna sprawa. Jak mówi staropolskie przysłowie: Pan Bóg diabłem orze.

Jak ktoś spada w przepaść, to słychać często jego wycie. Wystarczy włączyć TVP.

Oświadczenie mojego klienta pana Mariusza Kozaka w spr. stenogramów rozmów pomiędzy mną a nim, które publikuje dzisiaj TVP(próbując przykryć sprawę epidemii i Obajtka). Stenogramów nielegalnych, ujawniających tajemnicę adwokacką, zrobionych pewnie przez CBA.

Marcin Kozak – rozmówca Giertycha również opublikował oświadczenie na Facebooku. Sprawa trafi do Sądu!

Szanowni Państwo. Ponownie, ja i moja rodzina doświadczamy manipulacji i pomówień ze strony rządowej telewizji. Chciałbym, aby zdali sobie Państwo sprawę ze skali brudnych zagrań tej władzy. W 2018 roku miał miejsce tragiczny wypadek autobusowy, w którym zginęła moja mama (teściowa). Ja i moja rodzina zostaliśmy wtedy klientami Kancelarii Pana Romana Giertycha, która przeprowadziła postępowanie i doprowadziła do zasądzenia ze strony PZU na korzyść mojej rodziny dość dużego odszkodowania. Kancelaria otrzymała za swoją pracę określone prawem wynagrodzenie. Wielokrotnie dziękowaliśmy Panu Mecenasowi za tę pomoc.

Wmanipulowanie tych podziękowań w treści podawane przez TVP i stawianie nas oraz Pana Mecenasa Giertycha w świetle przyjmowania jakichś korzyści za wyssane z palca rzekome działania w mediach społecznościowych, uważam za niedopuszczalne. Tak jak nachodzenie i nękanie mojej rodziny w domu przez funkcjonariuszy TVP. Żyjemy w czasach, w których rządowe media potrafią wykorzystać nawet śmierć najbliższej nam osoby, do brudnego i kłamliwego ataku. W związku z tą sprawą podejmiemy adekwatne kroki prawne – napisał Mariusz Kozak – bohater nagrania TVP.

Szanowni Państwo.Ponownie, ja i moja rodzina doświadczamy manipulacji i pomówień ZE strony rządowej Telewizji …. Opublikowany przez Mariusza Kozaka Zagozdę & nbsp; Sobota, 27 marca 2021


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

8

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments