fbpx

Poseł PiS zrobił sobie sesję zdjęciową w trakcie mszy Bożego Ciała!


4 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Wydawać by się mogło, że uroczystość Bożego Ciała jest obrzędem, który powinno się celebrować skromnie i w skupieniu na modlitwie. Z trochę innej perspektywy pokazał go Tomasz Rzymkowski, poseł obozu “dobrej zmiany”. Wykonał on serię zdjęć zdjęć w czasie modlitwy, na których uwidocznił siebie, jak i przypadkowych wiernych. Jego wpis na Twitterze wywołał ożywioną dyskusję, a spora część Internautów nie zostawia na nim suchej nitki.

Tomasz Rzymkowski dostał się do polityki z list Kukiz 15, zostając w późniejszym czasie nieoficjalną rządową przystawką, by finalnie dołączyć do PiS w 2019 roku. Tym samym podzielił los wielu innych osób związanych z partią Pawła Kukiza, które obiecywały zmienić Polskę, a jedyne co zmieniły, to barwy sejmowe. Obecnie pełni funkcję na stanowisku sekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki. Rzymkowski nie ukrywa swojego przywiązania do wartości bliskich tradycjom katolickim, jednak tym razem chyba jednak przesadził.

Poseł PiS postanowił publicznie pochwalić się udziałem w mszy, jednocześnie dokumentując udział innych wiernych. Pojawiło się też zdjęcie zrobione w łowickim kościele. Jego wpis spotkał w większości bardzo krytyczny odzew. – Serio? Na procesji, takim ponoć duchowym przeżyciu, strzelał sobie pan samojebki, żeby się potem w social mediach lansować? Po co się ograniczać, pora na samojebkę w czasie komunii – to jeden z najłagodniejszych komentarzy pod fotkami Rzymkowskiego. Większość wpisów internautów nie nadaje się do zacytowania, ze względu na wysoki poziom wulgarności.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
4
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
9
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
4
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
20 dni temu

Żeby jeszcze było na co popatrzeć… Typowy, tępy PiSiorski ryj!

Rzymkowski sabaka inkwizytor ciemny typ
Rzymkowski sabaka inkwizytor ciemny typ
19 dni temu

Wogóle mnie to nie dziwi obejrzyjcie pare filmów o mafii i gangsterach chodzą do kościoła noszą krzyże i robią sobie tatuaże religijne. Chyba nie trzeba wiele mówić kogo reprezentują tacy ludzie. Nie boga nie religię ale wlasną pychę i egoizm. Poprzez celebrowanie symboli czują się kimś to dlatego że są jak lalki mają puste głowy i potrzebują wartości i wielkości których nie są w stanie pojąć a jedynie chcą oszukać wszystkich. Ptrzcie jaki jestem super mam sojusz z bogiem jestem bogiem. To sa są najgorsi podli fałszywi ludzie to ci którzy obnoszą się ze swoim światopoglądem i głoszą kocopoły i… Czytaj więcej »

Piotr9
Piotr9
19 dni temu

Czego to się nie zrobi aby utrzymać się przy korycie…

Mark
Mark
18 dni temu

Znany ze swojej tępoty! Facet nie ogarnia polityki, ale dobry jest, bo tępy, a takich lubi zbawca i ten z niebios i ten z Nowogrodzkiej!