fbpx

Posłanka Kwiecień z PiS: “Maciej Stuhr i inni – nie są ludźmi! Ohyda!”


2 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Anna Kwiecień, posłanka z ramienia jedynie słusznej partii, w mocnych słowach wypowiedziała się o Macieju Stuhrze. Posłanka PiS twierdzi, że aktor nie jest człowiekiem, a “człekopodobnym osobnikiem”.

Posłanka Anna Kwiecień postanowiła uderzyć publicznie w struny prezesa Kaczyńskiego. Udostępniła na Twitterze nagranie z gali rozdania nagród filmowych “Orły” z 2016 r. Maciej Stuhr podczas wydarzenia nawiązał między innymi do katastrofy smoleńskiej.

Przyszedłem dziś do państwa, żeby ogłosić najlepszą aktorkę drugiego sortu. Aktorzy drugiego planu to nie jest armia artystów wyk… przeklętych. To nie jest ktoś, kto się w tle wałęsa, pałęta. Aktor drugiego planu to ktoś, na kim stoi film jak na oponie, opoce. Przepraszam, miało być poważnie, a państwo mają tu polew – mówił Stuhr.

Po oburzeniu części opinii publicznej aktor wytłumaczył się ze swoich słów.

Czy naprawdę myślicie Państwo, że stroiłem sobie żarty z ofiar katastrofy? Otóż muszę Was rozczarować: Nie! Chylę nad nimi głowę i modlę się za nich do Pana Boga. Mój żart został wymierzony w tych wszystkich, z ministrem Macierewiczem i posłem Kaczyńskim na czele, którzy od siedmiu lat, niemal codziennie, gwałcą pamięć tych ofiar opowiadając o sztucznej mgle, ofiarach które przeżyły katastrofę, strzałach, trotylu, płonących samolotach w locie, czy wybuchach termobarycznych – oświadczył artysta w odpowiedzi.

Kwiecień: “Zdobywcy Oscarów to dla mnie człekopodobne osobniki”

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości udostępniła na swoim Twitterze nagranie z gali “Orłów”. Pomijając samą treść oświadczenia pani Kwiecień, warto zwrócić uwagę na stylistykę wypowiedzi laureatki “oskarów” PiS.

Dlatego choćby każdy z tych osobników zdobył Oscara to są dla mnie człekopodobne osobniki pozbawione wrażliwości, empatii, przyzwoitości…niezależnie jak bardzo udają, że posiadają te przymioty i że są przyzwoitymi ludźmi….OHYDA… – napisała posłanka Kwiecień.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tr18
tr18
2 lat temu

Kwiecień-plecień.

europ
europ
2 lat temu

pisiory i kler to istoty które nie posiadają świadomości i to ich odróżnia od ludzi rozumnych