fbpx

Powstanie kodeks Ziobry. Jak pisać co pisać – Minister ma dość hejtu. Brejza podpowiada gotowe paragrafy.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] Z [/boombox_dropcap]

bigniew Ziobro zwróci się do Krajowej Rady Sądownictwa z prośbą i apelem o przygotowanie specjalnego kodeksu etyki regulującego zachowanie sędziów w internecie. Szczególny nacisk na zachowania w mediach społecznościowych.

W sytuacji kiedy Stowarzyszenia sędziów, oraz Naczelna Rada Adwokacka domaga się działań wyjaśniających wobec pracowników ministerstwa sprawiedliwości, szef tego ministerstwa na żadne pytania nie odpowiada. Natomiast zapowiedział specjalny kodeks tłumaczący sędziom jak mają cię zachowywać i co pisać w internecie.

Sytuacja dla ministra z każdej strony jest zła. Jeżeli nie wiedział o tak dużej grupie ludzi nadużywających władzy pod jego dachem, to znaczy że nie panuje nad tym urzędem. Jeżeli o tym wiedział to grozi mu nawet odpowiedzialność karna jeżeli te fakty się potwierdzą.

Emilia i dymisja to tyllko zasłona przed odkryciem prawdziwej fabryki hejtów pod dachem M.Sprawiedliwości.

Jeden z prawicowych portali powołując się na rozmowę z anonimowym współpracownikiem ministra twierdzi że jego szef “ma już dość szaleństw sędziów w internecie” Powołuje się na sytuacje kiedy jeden z sędziów w porozumieniu z jakimś celebrytą chciał obalić rząd. Tajemniczy rozmówca twierdzi że, niektórzy sędziowie pracujący w ministerstwie sprawiedliwości pomylili role do jakich zostali powołani.

Na pytanie reportera – czy ten kodeks będzie się ograniczał tylko do sędziów czy obejmie więcej zawodów prawniczych, – współpracownik nie zaprzeczył i nie potwierdził.

Mec. Dubois “Prokurator przedstawił wersję że, mogło to być ukąszenie komara.” – zakończyło się przesłuchanie Zespołu ds. Zagrożenia Bezpieczeństwa Państwa.

Nie ulega wątpliwości patrząc na dotychczasowe poczynania ministerstwa że, tworzy się kolejny kaganiec na usta niezależnych prawników. Na porządku dziennym mamy do czynienia z przeciekami fragmentów śledztw ale tylko korzystnych dla władz. Nie sa wykonywane wyroki sądów. Nie wiemy czy członkowie nowej rady KRS mają mandaty do zasiadania w tej radzie, w związku z tym czy ta rada w ogóle jest legalna.

Zamierzenia ministra Ziobry skomentowała Dorota Brejza i podpowiedziała kilka gotowych rozwiązań

“Na taśmach jest Kuchciński z 14-letnią dziewczyną”. Agent zeznaje a w PiS cisza jakby “nic się nie stało”

Ziobrowi sędziowie potrzebują kodeksu Na ochotnika napiszę go Wam!

  1. Nie fotografujemy swojego przyrodzenia.
  2. A jeśli już,to nie wrzucamy go do netu.
  3. Nie wysyłamy do nikogo kartek- Wypierd…j!
  4. Za usługi nie płacimy w Husarzach. Nie ma za co!

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments