fbpx

„To ja wskazałem ciało” Piotra Woźniaka-Staraka, twierdzi Jasnowidz Jankowski.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] P [/boombox_dropcap]

o pięciu dniach poszukiwań policja poinformowała o tragiczna śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jasnowidz z Jankowski opublikował na swoim profilu dowody i mówi że, to on zlokalizował ciało Woźniaka-Staraka.

Producent filmowy, jeden z najbogatszych ludzi w Polsce,  był poszukiwany przez pięć dni przez policję straż pożarną i rodzinę. Jego ciało odnaleziono w czwartek. Tymczasem jasnowidz z Człuchowa twierdzi na swoim profilu że, to on w środę wieczorem wskazał płetwonurkom miejsce, w którym mają szukać ciała. 

Jankowski miał działać z upoważnienia osoby bliskiej Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Od osoby której tożsamości nie chce ujawnić dostał kilka rzeczy poszukiwanego, oraz jego zdjęcia.

To ja wskazałem ciało” .. „W środę wieczorem wysłałem mapę z zaznaczonym miejscem, a czwartek bardzo wcześnie rano już naleziono zwłoki. Było to tak, że nurkowie dostali moją mapę i postanowili pierwsze w to miejsce popłynąć. Efekt był w postaci odnalezienia zwłok”  – mówi Krzysztof Jackowski 

Jasnowidz na nagraniach nie ukrywa głębokiego żalu że, jego zasługi w rozwiazaniu sprawy zostały kompletnie pominięte. Po zwolnieniu z tajemnicy przez rodzinę zmarłego , postanowił to upublicznić.

Niestety do tej pory ani Policja ani nikt z rodziny nie potwierdził rewelacji jasnowidza Jackowskiego.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments