fbpx

Prof. Hartman do Andrzeja Dudy. “Prostaku…”


1 comment, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Profesor Jan Hartman skomentował wpis prezydenta Andrzeja Dudy, w którym “wstawia się” za Szymonem Hołownią. Profesor poucza głowę państwa w zakresie ortografii i nazywa go…prostakiem.

W sobotę wybuchła polityczna “afera” w związku z Szymonem Hołownią, który wykorzystał błąd systemu i zaszczepił się poza kolejnością. W obronie lidera Polski 2050 stanął osobiście prezydent Andrzej Duda, który zaapelował do krytyków Hołowni o to by “wyluzowali”.

Proponuję zostawić Szymona Hołownię w spokoju. Zaszczepił się, i dobrze. Chciał jak najszybciej? Nie On jeden. Więcej wyrozumiałości dla ludzkiej słabości. Pomijam już fakt, że wszelkie przejawy hejtu w Wielkanoc to po prostu wstyd! Wyluzujcie. Wesołego Alleluja! – zwrócił się Duda do internautów.

Odpowiedź Hołowni

Wydawać by się mogło, że Szymonowi Hołowni powinien spodobać się wpis Andrzeja Dudy. Jednak tak się nie stało. Hołownię rozzłościł fragment wpisu prezydenta o “słabości”.

Nikt, kto szczepienia nazywa słabością, podczas trzeciej fali pandemii, gdy umierają Polki i Polacy, nie ma prawa nazwać siebie samego patriotą – zwrócił się lider Polski 2050 w stronę prezydenta.

Hartman: “Prostaku…”

Prof. Jan Hartman także nie pozostał obojętny na wpis Andrzeja Dudy w obronie Szymona Hołowni. Filozof z Uniwersytetu Jagiellońskiego poucza prezydenta na temat ortografii i nazywa go “prostakiem”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
20
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Katamaran
Katamaran
4 miesięcy temu

Nie wiem kto tworzy ten syf, ale wcale nie jesteście lepsi od pisdzielcow.