fbpx

Radosław Sikorski zaorał Jarosława Kaczyńskiego “Przerżnął i jeszcze przerżnie”


wikipedia

Radosław Sikorski był gościem poniedziałkowego wywiadu Radia Zet. Wypowiadał się głównie w kontekście nagłego porozumienia w Zjednoczonej Prawicy. – Ja bym tego nie nazywał porozumieniem programowym, bo tam przecież nie o program się kłócą, tylko o stołki w spółkach Skarbu Państwa, o sprawę UE, no i kto kogo tam na listy wpuści albo nie – stwierdził Radosław Sikorski w rozmowie z Beatą Lubecką.

Sikorski pytany o wcześniejsze wybory, odpowiedział: – Kaczyński już raz zrobił przyspieszone wybory w 2007 roku i przerżnął. Więc myślę, że zrobi wiele, aby tego nie powtórzyć.

Lider Platformy Obywatelskiej został zapytany o najnowszy sondaż z Rzeszowa, który stwierdza, że liderem poparcia jest kandydat opozycji, Fijołek.

Sikorski: Zdaje się, że w mateczniku PiS-u słabo im idzie. Z sondaży wynika, że ich kandydat jest dopiero na trzecim miejscu, no więc mamy podejście: trzeba przełożyć, bo przegramy

 Zdaje się, że w mateczniku PiS-u słabo im idzie. Zdaje się, że z sondaży wynika, że ich kandydat jest dopiero na trzecim miejscu, no więc mamy podejście: trzeba przełożyć, bo przegramy. Tylko i wyłącznie. Ta władza igra ze zdrowiem Polaków w celach politycznych. Nie wprowadzono stanu klęski epidemiologicznej, stanu nadzwyczajnego, bo priorytetem było przepchanie pana Dudy na prezydenta i teraz mamy to samo – stwierdził Radosław Sikorski .

Zgadzacie się z Radkiem Sikorskim?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
12
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments