fbpx

Jarubas do Kowalskiego: Gdzie jest wrak?


1 Udostępnienie
Kowalski_Jarubas
Subksrybuj nas na Google News

Nietęgą minę u posła Janusza Kowalskiego mogli rano zaobserwować widzowie programu “7 Dzień Tygodnia w Radiu ZET” na antenie Polsat News. Podczas programu z ust polityka Solidarnej Polski padło mnóstwo absurdalnych tez, które szybko zostały zripostowane przez Adama Jarubasa – europosła z ramienia PSL-u.

persona non grata

Wszystko zaczęło się od słów niedawnego ministra dot. publikacji nagrań rozmów Donalda Tuska z ówczesny ministrem obrony – Edmundem Klichem.

Program TVP Info Magazyn Śledczy Anity Gargas opublikował rozmowę polityków ówczesnego rządu, która miała miejsce 2 tygodnie po katastrofie smoleńskiej. Z nagrań wynika, że Klich zabiegał o spotkanie z premierem po katastrofie smoleńskiej i nie mógł doczekać się żadnej rozmowy.

Ujawnione przez TVP nagranie rozmowy Tuska z Klichem, rzuca nowe światło na wydarzenia ze Smoleńska. Pokazuje, że Tusk powinien być traktowany jako persona non grata, człowiek, któremu się nie podaje ręki

Janusz Kowalski w programie 7 Dzień Tygodnia

to pytanie do prokuratury…”

Po tej wypowiedzi głos zabrał przedstawiciel PSL – Adam Jarubas nie oszczędził w słowach:

Ja sądziłem, że polityka robiona na trumnach się skończyła. Rządzicie od 2015 r. Gdzie jest wrak? Miały być twarde dowody na zamach, tych dowodów nie ma. Po tylu latach mamy co rok wydawane po 3 mln zł na pseudoekspertów Macierewicza i żadnych dowodów. Mamy podzielony naród i kłamstwo smoleńskie. To publikacja w TVP ma odwrócić uwagę od kłopotliwego tematu, jakim jest Obajtek Gate” 

Poseł obozu rządzącego odpowiedział jedynie, że są to pytania o prokuratury.

Podczas tej samej rozmowy – Janusz Kowalski wyznał, że “jest pewien” o publikacji raportu komisji Antoniego Macierewicza w 11 rocznicę katastrofy smoleńskiej…

Co myślisz o tych słowach? Podziel się komentarzem

źródło: Polsat News

Z materiału wynika, że Klich zabiegał o spotkanie z Tuskiem po katastrofie smoleńskiej. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments