fbpx

Sąd rozstrzygnął czy Kanthak chciał zadowolić oralnie działacza lewicy


3 comments, 1 Udostępnienie
Licencja CC FOT Adrian Grycuk FOT

W 2019 roku informowaliśmy o doniesieniach asystenta posłanki lewicy, Michała Kowalówki, który poinformował na Twitterze, że działacz Solidarnej Polski Jan Kanthak kilka lat wcześniej zaoferował mu seks oralny w klubowej toalecie. Ziobrysta natychmiast zareagował na wpis Kowalówki twierdząc, że taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Złożył także do sądu prywatny akt oskarżenia wobec działacza lewicy, którego finał właśnie poznaliśmy.

Chodzi o sprawę wpisu na Twitterze sprzed niemal dwóch lat, w którym Michał Kowalówka stwierdził, że w 2011 roku znany polityk proponował mu seks oralny w toalecie jednego z klubów w Krakowie. “Janek – wtedy mi nieznany – wielokrotnie i obcesowo nagabywał mnie swoją ofertą” – oświadczył Kowalówka.

Poseł Kanthak stał się szerzej znany w Polsce po tym, jak wielokrotnie, brutalnie zaatakował społeczność LGBT. Widać, że walka władzy ze środowiskami homoseksualnymi odbija się czkawką.

Po wstrętnych atakach J. Kanthaka wymierzonymi w LGBT+ podjąłem decyzję (nie znoszę hipokryzji i szczucia na mniejszości) o ujawnieniu faktu: przed laty w 2011r. w krk klubie Kitsch Janek – wtedy mi nieznany – wielokrotnie i obcesowo nagabywał mnie swoją ofertą seksu oralnego – napisał na Twitterze Michał Kowalówka, czym wywołał burzę w sieci.

“Mamy wyrok! Sąd uznał mnie dziś za niewinnego względem zarzucanych mi czynów” – przekazał w mediach społecznościowych Michał Kowalówka. Podziękował również za wsparcie.

źródło: wp.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
8
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oral to bułka z masłem dla Ziobry
Oral to bułka z masłem dla Ziobry
1 miesiąc temu

Oby propozycja jeśli takowa była a tego nie udowodniono nie rzutowała na opinię Kowalówki no było nie było ale takiej oferty nie składa się chyba przypadkowym ludziom, więc sąd musiałby przeprowadzić śledztwo i zebrać dowody. Być może również sprawa mogła by grozić wybuchem skandalu politycznego w środowisku elit czyli liderów co rzutowałoby nie lajlepiej na bliskich ludzi Ziobry. Biorąc pod uwagę całkowitą arigancję i ignorancję Ziobry jako prokuratora generalnego w sprawie głębokiego kryzysu praworządności w czasie obostrzeń i brak reagowania na przestępczą działalność Szumowskiego i Niedzielskiego a przede wszystkim ignorancja mafijnej działalności rządu Morawieckiego to trudno się czemukolwiek dziwić. Można… Czytaj więcej »

Niepis
Niepis
Odpowiedź do  Oral to bułka z masłem dla Ziobry
1 miesiąc temu

Trochę się dziwię Kanthakowi, że proponował to Kowalówce. Przecież mógł zaproponować bratu Ziobry to wtedy by zostało w rodzinie.

Dobrze że sędzią nie jest kastrator Kaczyński
Dobrze że sędzią nie jest kastrator Kaczyński
1 miesiąc temu

Sąd się przychylił do propozycji Kowalówki ? Propozycja miłości do bliźniego nic złego. Gorzej z Kaczyńskim z tego co pamiętam to groził Polakom kastracją sanitarną.