fbpx

Sala sejmowa parsknęła śmiechem. Morawiecki: “Magazyny z gazem będą napełnione powyżej 100%. To więcej, niż zakładaliśmy”


4 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Mateusz Morawiecki przemawiał w piątek w sejmie. W swoim wystąpieniu zapewnił Polaków, że rząd stoi na straży bezpieczeństwa energetycznego Polski oraz, że zapewni odpowiednie zapasy surowców. Uwagę internautów przykuły jednak słowa premiera o zapasach gazu. Według informacji, które przekazał Morawiecki, polskie magazyny są w 100% napełnione gazem, co ma świadczyć o naszym długotrwałym bezpieczeństwie. Żeby tego było mało, w dalszym “wysrywie” słów Morawiecki stwierdził, że rząd robi wszystko, by zapełnić magazyny… powyżej 100%! Zaznacza, że to więcej, niż planowali...

Wpadka, czy świadoma manipulacja premiera?

“Zdając sobie sprawę z zagrożeń surowcowych, w związku z wojną Putina, zaczęliśmy napełniać nasze magazyny – dziś te TAWERNY? są napełnione w blisko 100%. Szef Gaz-Systemu powiedział, że będą napełnione powyżej 100% – to więcej, niż planowaliśmy” – stwierdził bez zastanowienia premier.

“Oto skuteczność naszego rządu”

Kancelaria Premiera również nie zauważyła lapsusa Mateusza Morawieckiego. Tuż po wpadce Morawieckiego opublikowała w mediach społecznościowych mema z Morawieckim, który dumnie wypowiada słowa o zapełnieniu magazynów gazu powyżej 100%.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
7
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Voiddddd
Voiddddd
1 rok temu

Ale co w tym dziwnego? Mam na myśli więcej niż 100%? Przecież te 100% to nominalna pojemność magazynu, gazy są ściśliwe, i można je tłoczyć powyżej nominalnej pojemności, byle tylko infrastruktura obsłużyła zwiększone ciśnienie.

Gość 1
Gość 1
Odpowiedź do  Voiddddd
1 rok temu

Czyli według ciebie i kłamcy do litrowej butelki można wlać 2 litry? Faktycznie bolszewicka partia pis to partia ciemniaków i dla. CIEMNIAKÓW!

Voiddddd
Voiddddd
Odpowiedź do  Gość 1
1 rok temu

Jak w tym kaju ma być dobrze, skoro społeczeństwo to matematyczno-fizyczni analfabeci.

Gazy werbalne plus
Gazy werbalne plus
1 rok temu

Te nadwyżkowe gazy to pewnie jego pierdy werbalne