fbpx

Sikorski: Dureń w koloratce, profesor Dudy, znowu nadaje. “Istny diabeł przechadza się na ziemi polskiej”


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Szczepienia porównuje do zbrodni nazistów, rządzących oskarża o współpracę z diabłem. To Ks. Tadeusz Guz, profesor KUL, głosi kazania i wykłady w całej Polsce.

To właśnie ten profesor, ten ksiądz udowadniał na antenie TV Trwam, że podczas mszy świętej nie można zarazić sie koronawirusem. Wykładowca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego twierdzi, że – Msza święta nie jest miejscem, przestrzenią i czasem rozprzestrzeniania wirusów, tylko przychodzenia Pana Boga – przekonywał. 

Ks. Tadeusz Guz nie tylko nie wycofuje się z tych uzdrowicielskich teorii, ale jeszcze podważa sens przeprowadzenia ogólnoświatowych szczepień, które porównuje do zbrodni nazistów i zbrodni Stalina. W swoich kazaniach najeżdża na Niemców dając do zrozumienia, że epidemia to kara za utratę wiary w Boga.

Ks Guza lekarstwo na koronawirusa jest ukrywane

Ksiądz podczas kazania ogłosił, że jest lekarstwo na koronawirus, ale rząd zakazuje jego podawania. Jednocześnie twierdzi, że to właśnie rządzący przyjmują to lekarstwo i min się skutecznie leczą.

Jakie to są kochani absurdy, że trudno sobie wyobrazić większe. Jak można tu doszukać sie krzty rozumu, że są lekarstwa, nawet Niemcy mają lekarstwo, które nazywa sie amandiks, dokładnie to lekarstwo leczy każdego zarażonego. I tak sam jest los tego lekarstwa w Polsce jak i w Niemczech – głosi ksiądz Guza

Morawiecki ma diabła pod skórą i zachowuje się gorzej niż Stalin

Wprowadzając limity w kościołach rząd polski zdaniem księdza współpracuje z diabłem. Narzędzia jakie wymyślono dzięki koronawirusowi dają większą władzę nić w przeszłości miał Hitler i Stalin.

Nie wolno się pozwolić złamać, pamiętajcie kochani, że takiego prania mózgów, jaki się dzisiaj serwuje światu naprawdę w okresie trzecie rzeszy niemieckiej nie było. Nawet Stalin i cała ta ekipa komunizmu sowieckiego nie miała takich narzędzi, chociaż jak Stalin 6 tys. wyroków dziennie nie podpisał osobiście to był nieszczęśliwy, ale dzisiaj kochani przez oddziaływania medialne miliony są porażone praniem mózgu.

My jesteśmy na ziemi po to, aby wolę bożą pełnić, jak wy pełnicie wolę diabła to pełnijcie, to pogrążycie siebie w piekle i państwo polskie w piekle. My chcemy Polski niebiańskiej, bożej, dlatego naszym zadaniem jest pełnić wolę bożą, a nie zamykać domy kościoły, firmy. Co to za absurd ?! Istny diabeł przechadza się bez ograniczeń na ziemi polskiej – dodaje ksiądz

Chorują tylko niewierzący. Rak czeka na każdego, kto straci wiarę

Patrząc ściśle od strony medycznej, kondycji czysto medycznej naszego organizmu, jeżeli kogoś złamie sie duchowo, czyli jeżeli zaaplikuje sie pranie mózgu to jest łamanie ducha człowieka, taki człowiek fizycznie rozkłada się na oczach. Przecież rak, komórki rakowe one tylko czekają na to, aby trafić na organizm człowieka, w którym duch się pozwolił złamać. – głosi podczas jednego z kazań ks. Guza

Dureń w koloratce, symbol upadku KUL, profesor Dudy, znowu nadaje.

Brednie księdza Tadeusza Guza skomentował europoseł Radosław Sikorski. Swoim wpisem przypomniał, że swoją nominację profesorską ksiądz odebrał od prezydenta Dudy. Z pałacu prezydenckiego nie dochodzą żadne komentarze na temat wystąpień antyszczepionkowych Guza.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
7
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments