fbpx

Skandaliczne słowa Antoniego Macierewicza. “Im kłamstwo bardziej kłamstwo jest sprzeczne z prawdą, tym jest skuteczniejsze” [VIDEO]


1 comment, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Antoni Macierewicz słynie ze specyficznych poglądów oraz dziwnych powiązań. Na dzień przed kolejną rocznicą katastrofy smoleńskiej TVP wyemituje szereg materiałów uderzających w Donalda Tuska i poprzednią ekipę. Wiceprezes PiS sam osobiście poprosił Jacka Kurskiego o emisję kontrowersyjnych treści. W sieci krąży filmik, który obnaża sposób działania obecnych włodarzy.

Macierewicz opowiada tak przekonująco, jakby mówił o sobie i swoich partyjnych kolegach.

Im kłamstwo bardziej kłamstwo jest sprzeczne z prawdą, tym jest skuteczniejsze… tym jest skuteczniejsze – powtórzył. Ono nie może być bliskie prawdy, ono musi być skrajne i brutalne. Jeżeli komuś coś ktoś ukradł, to ma powiedzieć, że jest odwrotnie, to ma powiedzieć brutalnie, jasno i wprost – tylko wtedy ma szansę na skuteczne przekonanie kogokolwiek do swojego punktu widzenia – powiedział Antoni.

Antoni Macierewicz słynie z podobnych wypowiedzi. Przed laty stwierdził słynne: – Ten samolot nie dlatego się rozbił, że uderzył w ziemię, tylko dlatego uderzył w ziemię, że się rozbił – mówił, przekonując, że w Smoleńsku musiało dojść do zamachu.

Macierewicz poprosił Kurskiego o emisję

Szef sejmowej podkomisji ds. katastrofy smoleńskiej Antoni Macierewicz przekazał w czwartek prezesowi Telewizji Polskiej film z wynikami prac komisji. Chce, żeby publiczny nadawca pokazał go 10 kwietnia wieczorem. O tej porze w TVP1 zaplanowano już emisję dokumentu Ewy Stankiewicz „Stan zagrożenia” i filmu fabularnego „Smoleńsk”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
9 miesięcy temu

facet niebezpieczny o zachwianej emocjonalnie psychice