fbpx

Śmiszek zdradza: Będę chciał być ministrem sprawiedliwości


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Krzysztof Śmiszek był we wtorek gościem programu “Tłit” w Wirtualnej Polsce. Polityk zdradził jakie ma aspiracje i kogo będzie chciał rozliczyć.

Poseł Lewicy komentował sytuację związaną z głosowaniem w sprawie Krajowego Planu Odbudowy. Lewica zdecydowanie poprze dokument przygotowany przez rząd Prawa i Sprawiedliwości.

– Platforma zaspała. Nie umiała przejąć rolę lidera opozycji, więc zrobiła to Lewica. W tym czasie Platforma knuła w zaciszach gabinetów absurdalny plan rządu technicznego z Gowinem od Bosaka do Zandberga. (…) Jeżeli dzisiaj politycy Platformy wstrzymają się dzisiaj od głosu ws. KPO to znaczy, że nie mają zdania w kwestii środków europejskich dla Polek i Polaków. (…) Politycy powinni wyszarpywać od rządu pieniądze dla Polek i Polaków, a media powinny tę sytuację obiektywnie opisywać. Niech każdy robi swoją robotę. (…) Prezydent Aleksander Kwaśniewski tak jak wszyscy rozsądni ludzie uważa, że pieniądze unijne Polkom i Polakom się należą. Każdy wie, że drugiego takiego momentu nie będzie – argumentował Śmiszek

Poseł wypowiedział się także na temat swojej niedalekiej przyszłości. Chce być…ministerem sprawiedliwości…

Przyszły minister sprawiedliwości?

 Jeżeli za dwa lata powstanie rząd opozycyjny, w co bardzo wierzę, to będę pierwszą osobą, która będzie chciała jako Minister Sprawiedliwości rozliczyć Zbigniewa Ziobrę za to wszystko, co robił przez ostatnie 6 lat – zapowiedział Śmiszek.

Jak myślicie? Byłby dobrym ministrem?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments