fbpx

Śpiewak obraził Kingę Rusin: “Od lat pi*przy głupoty w TVN, pusty typ i laska, którzy w życiu nic nie przeżyli, nic nie zaryzykowali, zawsze płynęli z prądem, mają pozycję, żeby czegoś nas nauczać?”


Subksrybuj nas na Google News

Kinga Rusin wzbudziła dużo emocji swoim najnowszym postem na Instagramie. Dziennikarka pokazała swoje zdjęcie na tle plaży z Konstytucją w ręku. Obszerny post dotyczący poparcia Prawa i Sprawiedliwości zbulwersował Jana Śpiewaka, który postanowił uderzyć poniżej pasa.

– Wszyscy chcemy tych pieniędzy dla Polski. Ale głosujcie za Krajowym Programem Odbudowy (KPO) tylko wtedy gdy PIS zgodzi się na zabezpieczenia dla demokracji, praworządności, praw człowieka, praw kobiet, praw mniejszości! To jest możliwe! Odsuńcie głosowanie – stwierdziła. – Niech Polska przestanie być krajem maybachów Rydzyka, kucharek Kaczyńskiego w Trybunałach i kobiet gnojonych na ulicach – dodała. Pod spodem dopisała też hashtagi „Wykorzystujemy zasięgi i „Masz zasięgi nie milcz”.

Ostra odpowiedź Śpiewaka

Jan Śpiewak zarzucił celebrytce, że jako bogata osoba poucza biednych, jak mają żyć.

– Celebrytka – milionerka Kinga Rusin poucza nas jak żyć z “wygnania” na Malediwach. To stały mechanizm na Instagramie. Oderwani od rzeczywistości celebryci-bogacze uczą nas, robaków, co mamy myśleć i jak mamy żyć. Dlaczego jakiś pusty typ i laska, którzy w życiu nic nie przeżyli, nic nie zaryzykowali, zawsze płynęli z prądem, mają pozycję, żeby czegoś nas nauczać? – pyta Śpiewak i dodaje – “Kinga Rusin uczy nas jak żyć i co myśleć, bo jest bogata i od lat pi*przy głupoty w TVN”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments