fbpx

Kolejny popis Suskiego! “Na strajkach ludzie plują na siebie”


3 Udostępnienia
Suski

Dzisiejszym gościem Beaty Lubeckiej z Radia ZET był poseł PiS i przewodniczący Rady Programowej Radia Polskiego – Marek Suski. Polityk został zapytany o związek Kościoła z sytuacją pandemiczną. Takie odpowiedzi nikt się nie spodziewał…

Kościół ponad prawem?

Mimo że pandemia trwa w najlepsze, małe i średnie biznesy upadają – lockdown kosztuje polską gospodarkę 1,3 miliardów dziennie (wg. informacji Janusza Piechocińskiego), to kościoły cały czas stoją otworem. Przed świętami Episkopat wydał oświadczenie, w którym zachęca do udziału we mszy świętej. Wielu uważa, że jest to niesprawiedliwość i jawny dowód na to, że Kościół w Polsce stoi ponad prawem.

3 fala i kościół

Dzisiaj o 12:00 Ministerstwo poinformowało o 14 578 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Internauci zwracają uwagę, że mimo tendencji wzrostowej – zapowiadanej 3 fali, obostrzenia w ogóle nie dotykają kościoła.

Całowanie i opluwanie

Jednak Marek Suski uważa, że problemu nie ma skoro w kościołach “ludzie nie całują się ze sobą”. Poseł zaznacza, że większym problemem są strajki “na których ludzie plują na siebie”

Tam (w kościołach) się ludzie przecież nie całują ze sobą. Siedzą w odległości. Raczej to te strajki, na których pluje się na siebie, roznoszą zarazę

Marek Suski, Gość Radia Zet (22.03.2021)

Co myślicie o tej sprawie? Czy Kościół stoi ponad prawem?

Źródło: Radio Zet, Twitter

ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments