fbpx

Szefowa MSZ Niemiec gasi polskiego ministra spraw zagranicznych w sprawie reparacji [VIDEO]


1 comment, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Konferencja prasowa z udziałem szefów MSZ Polski i Niemiec nie odbyła się po myśli władz PiS. Annalena Baerbock stwierdziła publicznie, że kwestia reparacji jest kwestią zamkniętą – “Wiesz o tym” – dodała spoglądając na ministra Rau’a.

Polski minister dwoił się i troił, by przekonać szefową niemieckiej dyplomacji, że Polsce należą się kolejne reparacje od Niemiec, mimo, że już “wybaczyliśmy” i prosiliśmy o “wybaczenie”.

Niestety odpowiedź minister spraw zagranicznych Niemiec nie mogła spodobać się rządzącym. Annalena Baerbock stwierdziła, że “kwestia reparacji z punktu widzenia rządu federalnego Niemiec – wiesz to – jest kwestią zamkniętą. Dobrą wiadomością natomiast jest to, że mamy wspólną przyszłość. Nasza Unia Europejska jest nie tylko naszym ubezpieczeniem na życie, szczególnie w tych czasach, ale jest to nasz instrument na przyszłość” – skwitowała.

“Wiesz to”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
6
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Niemce słali paczki dla kościoła ludzie pamiętajo
Niemce słali paczki dla kościoła ludzie pamiętajo
11 miesięcy temu

Jestem ciekaw za co kościół dostawał paczki z Niemiec ksiądz to był panisko że ho ho chłopy czapki z głów niech będzie pochwa-lony a polskie baby na ulicy księży w rękę całowały nie mówiąc, że na ich palcach były ciężkie złote sygnety a baby nie miały nawet na protezy, ale co tam. Co Niemcy słali dla polskich duchownych ? Otóż nie byle co ale towary luksusowe gdy tymczasem w sklepach puste półki były albo kicha śmierdząca ze smalcem. Oj opowiadali mi opowiadali a i sam co nieco widziałem bom pamiętam PRL kartki, kolejki po papier, alkoholizm, słowem państwo pod patronatem… Czytaj więcej »