fbpx

Tak płk. Mazguła jeszcze nie zaorał. “Kaczyński to bałagan, brud, niezasznurowane buty, koszula wychodząca ze spodni, łupież na głowie i rozpięty rozporek oraz bataliony chroniących ten bałagan policjantów, służb specjalnych i wojska”


1 comment, 11
Subksrybuj nas na Google News

Płk. Adam Mazguła opublikował na Facebooku kolejny felieton, który bije w Jarosława Kaczyńskiego i jego rządy. Tak mocno dawno nie było. Oberwało się jak zawsze wodzowi i ekipie “najwspanialszej zmiany pod słońcem”.

Jad, nowy polski jad Kaczyńskiego przejmuje inicjatywę propagandową partii przestępców i okupantów. Tak, jak „dobra zmiana” oznaczała partyjne zawłaszczanie państwa, przestępców w rządzie i na ulicach, izolację międzynarodową, bałagan kompetencji, rządy propagandy i kłamstwa, wszechobecne złodziejstwo „rasy panów”, wulgaryzm religijny, dewastację zdrowia, edukacji, przyrody, …, tak nowy „polski ład” to zapowiedź dalszej władzy PiS-u i rozdawnictwo dóbr unijnych dla swoich.

Czy ktoś widział jakiś ład tam, gdzie jest PiS?

Przecież Kaczyński to bałagan, brud, niezasznurowane buty, koszula wychodząca ze spodni, łupież na głowie i rozpięty rozporek oraz bataliony chroniących ten bałagan policjantów, służb specjalnych i wojska. Kto tu widzi ład? Kaczyński zebrał projekty uchwał złożonych w sejmie przez opozycję i zrobił z nich swój program. Sprytny manewr oparty na złodziejstwie odbiera opozycji inicjatywę i stawia ja w trudnej sytuacji politycznej. Nic więcej.To następny dowód na rządy PiS-propagandy i tylko propagandy.

Ty mi jednak marzeń Kaczyński nie wybieraj i nie narzucaj.

Może moim marzeniem nie jest Twoja dyktatura zakryta propagandą i wiarą, nośne hasła „dobra zmiana”, nowy „polski ład”, „dotrzymujemy słowa”? A to, dlatego, że to puste hasła, bez treści, czyste kłamstwo w mafijnym układzie niegodziwych krętaczy. Czekam na resocjalizację Kaczyńskiego w celi dla 15 osób przez kilka lat. Przynajmniej osadzeni w każdej chwili, mogliby spojrzeć w oczy oszusta, bolszewika i kanalii, który zdewastował Polskę. Nie wierzę w żaden PiS-owski „ład”, jestem pewny, że to kolejny JAD. Adam Mazguła.

POLUB FUNPAGE PUŁKOWNIKA!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 11

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
14
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
olek
olek
8 miesięcy temu

mazgula czy jakm tam moze pierdula niech komuch nie zabiera glosu wypad do rosji swojego dobroczyncy