fbpx

TVP zdjęła niewygodną reklamę [VIDEO]


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Biżuteria Yes postanowiła zareklamować swoje produkty nową kampanią o tytule ,,Jestem Kobietą”. TVP nie zgodziła się na wypuszczenie tej reklamy ze względu na epizod pocałunku dwóch kobiet oraz scenę karmienia piersią. Telewizja Polska usprawiedliwia się, mówiąc, że taka reklama może godzić we wrażliwość swoich odbiorców. Jeżeli jeszcze ktoś ma wątpliwości, czy TVP stosuje cenzurę oraz manipuluje, to po tym incydencie prawdopodobnie zostaną one rozwiane.


Bohaterkami są kobiety silne i niezależne. Wszystkie piękne, chociaż każda z nich jest stereotypową Polką. Wśród nich możemy poznać Bognę Golec, modelkę plus size czy starszą modelkę Christinę Flagmeier. Najbardziej kontrowersyjną, według TVP, scenę pocałunku zagrała wioślarka, Katarzyna Zillmann wraz ze swoją partnerką Julią Walczak.


Kampania ta ma na celu nie tylko pokazanie swojej biżuterii, ale także sprzeciwienie się nietolerancji. Pierwsza scena reklamy przedstawia żonę Michała Żebrowskiego. Aleksandrę, która karmi dziecko piersią w galerii sztuki, pomimo jawnego obgadywania jej przez gapiów. Jej dziecko swoim głośnym płaczem przerywa ciszę, co można odebrać jako przerwanie milczenia na temat.


Telewizji Polskiej nie spodobała się scena karmienia piersią oraz pocałunek dwóch kobiet. Co będzie dalej? Zakaz pokazywania niepełnosprawności? Jest to jedyna telewizja, na której nie zobaczymy reklamy tej biżuterii. TVN, Polsat czy Cinema City nie miały nic przeciwko kampanii.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
3
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ