fbpx

Wpadka Kaczyńskiego u Zelenskiego. Reprezentował Indonezję


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Kaczyński podczas wtorkowej wizyty w Kijowie popełnił kilka wpadek. Kamery rejestrujące przebieg rozmów z otoczeniem Zelenskiego wyłapały, że prezes zasypiał podczas dyskusji. Kaczyński siłował się także z premierem Czech, który nie pozwolił, by Kaczyński przemawiał za flagą czeską. Jednak największą wpadką wicepremiera ds. bezpieczeństwa były flagi, które zawiesił sobie dumnie na piersi. Problem w tym, że Kaczyński reprezentował Indonezję….

Media społecznościowe huczą. Kaczyński jak zwykle nie mógł normalnie. Pod otoczką wizyty “zmieniającej losy świata” ukrył się klasyczny już kicz, który nie wiadomo, czy bardziej śmieszy, czy żenuje. Podczas wizyty, na znak solidarności Kaczyński założył przypinkę z flagą Ukraińską i … Indonezji. Barwy jak najbardziej się zgadzają, z tym, że są one czerwono białe, a nie biało czerwone. Wszystko to w myśl zasady “nam nie powiedzą, że białe jest białe, a czarne jest czarne”.

Klasycznym już problemem starszego prezesa Kaczyńskiego jest odnalezienie się w przestrzeni medialnej. Gdy trzeba było powiedzieć parę słów do kamery, Kaczyński zajął stanowisko premiera Czech, który musiał je sobie “wywalczyć”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
5
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
9
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments