fbpx

Wydarzenia przykre i niezwykłe – komentuje Krzysztof Skiba


2 comments, 5
Subksrybuj nas na Google News

Krystyna Pawłowicz tak bardzo przestrzegała przepisów sanitarnych w zamkniętym hotelu, że z oburzenia wybuchł tam pożar.

Źli ludzie wykorzystali tę sytuację i zaatakowali jeden z największych autorytetów prawnych w Polsce.  Pretekstem zorganizowanego, lewackiego hejtu na królową dobrych obyczajów, był jej zabieg leczniczy w ekskluzywnym SPA w Solcu Zdroju. Internet zalały pretensje, że elita władzy pławi się w hotelowym jacuzzi podczas gdy zwykli Polacy, na skutek przepisów sanitarnych, nie mogą wyjechać z dziećmi na zimowe ferie.

Tak to prawda, była pani poseł, a obecnie członek combo sędziowskiego Przyłębskiej poddała się serii zabiegów leczniczych w pięciogwiazdkowym hotelu Malinowy Jar, gdyż po ciężkiej służbie dla kraju musiała dojść do siebie.

Na wniosek prezesa PiS powołano nawet wewnątrzpartyjną, specjalną komisję śledczą, która wyjaśniła, co konkretnie w tym hotelu robiła pani Krystyna.

Okazało się, że Krystyna Pawłowicz oddawała się tam skomplikowanym zabiegom odtłuszczania włosów. Na skutek nieustannego moczenia włosów w kebabach i sałatkach z majonezem doszło do zatłuszczenia fryzury pani sędzi. Pani Krystyna zobowiązała się przed Prezesem, że odzyskany tłuszcz z włosów przekaże w czynie patriotycznym na rzecz zrobienia z niego rosołu dla Wojsk Obrony Terytorialnej.

Jednocześnie straż pożarna z Solca zdementowała informacje o pożarze w hotelu. Na skutek mycia nóg w wannie przez Panią Krystynę doszło tam jedynie do niewielkiego zadymienia. Dzięki szybkiej interwencji agentów ochrony z SOP Krystyna Pawłowicz resztę życia może spędzić w kuloodpornej wannie.

Rozniosła się nad polskim grajdołem wieść, że nowym ambasadorem USA w Polsce ma być dyplomata, który jest gejem i ma męża. Zawrzało po obu stronach polskiej wojenki. Jedni kpili i byli święcie oburzeni (kręgi prorządowe) inni tryskali z zachwytu (Tomasz Lis i inni).

Nominacja dyplomaty geja ostatecznie się nie potwierdziła, ale pokazała nam jacy jesteśmy. Przecież nie powinno mieć znaczenia czy to jest gej i z kim śpi, tylko jakim jest politykiem i czy zna się na sprawach naszego regionu.

Tymczasem wszyscy oceniali go TYLKO po jego seksualności, mimo, że polityk nie wypowiada się o swoim życiu prywatnym.

To, że PiSmacy uznali Amerykanina za DZIWADŁO jest dla nas zrozumiałe. Po tych homofobach z zatęchłej plebanii umysłowej ciężko spodziewać się innych reakcji.

Tymczasem razić może także postawa opozycyjnych publicystów, którzy mianowanie ambasadora geja, byli skłonni przyjąć jako wesoły prztyczek administracji Bidena, wymierzony polskim władzom, które prowadząc w czasach Trumpa politykę zdecydowanie proamerykańską (czy wręcz usługową i na klęczkach w stosunku do Wielkiego Brata zza Oceanu) będą czuć się mocno niezręcznie z gejem na karku przy ulicy Pięknej.

Wszyscy więc potraktowali jankeskiego dyplomatę jako DZIWADŁO. Jedni z niezdrowym zachwytem, inni ze świętym oburzeniem. A przecież geje w polityce to NIC NOWEGO, a układanie sobie życia PO SWOJEMU powinno być sprawą każdego z nas. Facet z mężem, to w cywilizowanym świecie nie jest żadne dziwadło. I to już od czasów antycznych.

Prawdziwym DZIWADŁEM jest za to pewien starszy samotny i zgorzkniały pan, który nie ma konta w banku, prawa jazdy, nigdy nie pracował tylko wiódł życie partyjne, w stanie wojennym siedział pod kołdrą u mamy, ale po latach przedstawiał się jako walczący antykomunista. Udaje skromnego a chciał sobie wybudować dwa wieżowce w centrum Warszawy. Facet, który nie miał nigdy dzieci, a poucza innych jak powinna wyglądać rodzina. To jest prawdziwe DZIWADŁO i kuriozum.

W TVP Info pokazywano kolejną mszę smoleńską z Telewizji Trwam. Być może warto zrobić krok dalej i cały program Telewizji Trwam pokazywać w TVP Info? Różnicy nikt już dziś żadnej nie zauważy, bo obie stacje mówią praktycznie jednym głosem. I zawsze jest to głos z ambony.

Podczas PROTESTU niezależnych mediów gazety, telewizje i portale internetowe nie związane z PiS wyświetlały lub drukowały czarne plansze z komunikatem o zamachu na wolne media. Zdaniem wielu mimo, że TVN nadawał non stop jedynie czarna planszę i tak miał ciekawszy program od TVP.

Na konferencji prasowej premiera, pojawił się dawno nie widziany były minister zdrowia Łukasz Szumowski. Skoro do gry wraca polityk uwikłany w niejasne zamówienia dla ministerstwa, na których Polska straciła miliony, to znak, że cała partia przechodzi w kwestii lepkich rak z poziomu kleju do papieru, na poziom kleju Super Glu.

Krzysztof Skiba

Czytaj dalej i komentuj


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
7
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
6
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Acdc
Acdc
2 lat temu

poprzyklejani super glu do ławek

Helena
Helena
2 lat temu

No tak – dziś małżeństwo kobiety i mężczyzny to zaścianek. Jeśli jesteś facetem, koniecznie ożeń się z facetem – będziesz nowoczesny i cywilizowany “jak w czasach antycznych”.