fbpx

Wypłynął majątek Pawła Kukiza


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Dostępne jest już najnowsze oświadczenie majątkowe Pawła Kukiza. Muzyk i polityk zadeklarował, że ma… 42,89 zł oszczędności w walucie polskiej.

Ponadto posiada dom o wartości 1,5 mln zł oraz mieszkanie, które wycenił na 350 tys. zł. Jest też właścicielem łąki o wartości 15 tys. zł. 36 tys. 909 zł 97 gr polityk uzyskał z diety poselskiej, 113 tys. 819 zł 34 gr to wysokość uposażenia poselskiego. Dochody z działalności sejmowej w porównaniu z poprzednim rokiem wzrosły o blisko 30 tys. zł. 101 tys. 538 zł 97 gr wyniosło honorarium z tytułu praw autorskich. To o ponad 90 tys. zł mniej niż deklarował rok temu. 88 tys. 816 zł to kwota, jaką uzyskała żona polityka.

Głównym obciążeniem Kukiza jest spłata kredytu hipotecznego. Polityk zadłużył się w banku na 600 tys. zł. Do spłaty pozostało mu jeszcze blisko 210 tys. zł, czyli o ponad 20 tys. zł mniej niż rok temu.

źródło: onet


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Skorumpowane żony przez mężów polityków to norma
Skorumpowane żony przez mężów polityków to norma
1 rok temu

Aż trudno uwierzyć że taki Morawiecki vel Pinokio przy Kukizie jest pantoflarzem co oczywiście nie jest wyjątkiem, ponieważ większość polityków to pantoflarze, którzy przepisali majątki na żony. I nie dotyczy to samych polityków, ale urzędników samorządów miejskich jak burmistrze. Aż strach czytać i słuchać jak polskie żony takich ludzi są prewencyjnie skorumpowane przez mężów. Przykładów takiej patologii jest niezliczona wiele dotyczy byłych lekarzy, sportowców, muzyków, biznesmenów którzy po przepisaniu majątków na żony składają fałszywe zeznania że ich majątek i oszczędności to np. 2000 zł a wszystko inne to majątek żony która albo dopiero rozpoczyna pracę, albo pracuje np. jako nauczycielka… Czytaj więcej »