fbpx

Z koronawirusem będziemy walczyć rakietami za 350 mln zł. Błaszczak właśnie kończy negocjacje. Co tam epidemia, mamy swoje zabawki.


Subksrybuj nas na Google News

Nie śniła nam się sytuacja, w której w kilka dni cały świat zostanie sparaliżowany. Nikt nie jest tak odważny, aby powiedzieć jak to wszystko się skończy. Kraje europejskie pompują pieniądze w przedsiębiorców żeby uchronić swoje gospodarki i pracowników przed być może nawet głodem.

Andrzej Duda apeluje o niepobieranie 500plus a rząd kupuje rakiety. Gdzie tu logika?

Zaskakująca wypowiedź Andrzeja Dydy. To już nie pierwsze doniesienie, że w szeregach PIS mówi się o cieciach programów socjalnych, a to wskazuje że budżet Państwa jest w stanie krytycznym. W przeciwnym wypadku nie byłoby takich wypowiedzi o programie na którym PiS wygrało kolejne wybory.

Kasa pusta. Andrzej Duda apeluje “o niepobieranie 500+ przez osoby którym wystarcza”, a Rząd nie przewiduje oszczędności we własnych wydatkach.

Kto myśli o rakietach kiedy miliony ludzi traci pracę, dziatki tysięcy choruje, a część z nich umiera w męczarniach?

Eksperci twierdzą, że rynek pracy w Polsce przestał istnieć. Przedsiębiorstwa zaczęły właśnie masowe zwolnienia, bo straciły nadzieję że polski rząd jest w stanie im pomóc.

Pracodawcy nie mają złudzeń – w obecnej sytuacji nie stać ich na utrzymanie wszystkich pracowników. Blisko połowa firm przebadanych na początku kwietnia przez Polski Instytut Ekonomiczny planuje obniżyć swoim pracownikom pensje, a 28% przedsiębiorstw szykuje zwolnienia.

Medycy narzekają na brak podstawowych środków ochrony. We Francji transporty takie jak w Polsce uroczyście witają rządzący, tam lądują co tydzień bez żadnej pompy. Tam nikt, nikt nie myśli o rakietach.

Rakietami i samolotami F35 w koronawirusa !

Nikt nie wie jak to wszystko może się skończyć. Widać strach w wypowiedziach ekspertów zakaźników. Wzrastają obawy przed mutacją wirusa, której w tej chwili świat boi się najbardziej.

Na świecie pracuje dziesiątki kolaboratorów, setki naukowców chcących znaleźć cokolwiek na powstrzymanie epidemii. To sprawa w tej chwili priorytetowa, nic innego się nie liczy. Nie znajdziecie w tej chwili drugiego takiego kraju w którym najważniejsze są wybory i zakup rakiet i samolotów.

Nie tylko będziemy mieli nowe rakiety, ale nie rezygnujemy z zakupu najnowocześniejszych myśliwców na świecie. Jeżeli Polska zdecydowałaby się wydać te same pieniądze na służbę zdrowia co na te przedziwne wydatki to istniała by nawet możliwość spełnienia się wypowiedzi Marszałka Terleckiego, że nasza służba zdrowia jest jedną z najlepszych na świecie

Zdrowie Polaków czy nowe samoloty? Czego one będą bronić? Sam zakup to 4,6 mld USD to prawie 20 mld zł, bardzo teraz potrzebnych służbie zdrowia

Panie Ministrze, dziękujemy za pana rakiety i samoloty. Już czujemy się bezpieczni.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments