fbpx

Z łóżka wyciągnięto małego chłopczyka bo nikt z ofiar strzelaniny nie chciał spotkać się z Trumpem.


Subksrybuj nas na Google News

Internet dosłownie eksplodował jak uśmiechnięta Melania Trump opublikowała zdjęcie na którym, razem z prezydentem Trumpem trzymającym kciuk w górze, pozuje dziennikarzom trzymając na rękach dziecko którego rodzice zostali dopiero co zamordowani.

Kilka dni po strzelaninie w supermarkecie sieci Walmart w El Paso w Teksasie, gdzie zginęło 20 osób, kolejne 26 odniosło rany, Donald Trump wraz małżonka postanowił złożyć kondolencje ofiarom.

Rasizm podzielił amerykanów. Trump wykorzystuje nastroje.

Wiele osób ze świecznika w USA w tym również politycy, gwiazdy pop zarzucają Trumpowi mowę nienawiści. Niektórzy nawet wprost twierdzą że prezydent pośrednio odpowiada za kolejną strzelaninę na tle rasistowskim.

“Trump podżega do rasizmu i przemocy” powiedział były kongresmen Beto O’Rourke

Strzelanina w Teksasie to kolejna tragedia w krótkim czasie po tym jak w Kalifornii mężczyzna zastrzelił sześć osób w tym niemowlę.

Celebryci przeciwko Trumpowi

Prezydentowi przypomniała o tym Rihanna która, dość ostro krytykuje politykę Donalda Trumpa.

“Wyobraź sobie świat, w którym łatwiej jest zdobyć AK-47 niż WIZĘ! Wyobraź sobie świat, w którym buduje się mur, aby zatrzymać terrorystów W AMERYCE! Składam modlitwy i najgłębsze kondolencje dla rodzin i bliskich wszystkich ofiar z Teksasu, Kalifornii i Ohio! Tak mi przykro z powodu Waszej straty! Nikt nie zasługuje na taką śmierć! NIKT” – dodaje artystka.

Donald Trump napisał – Dzisiejsze zdjęcia w El Paso w Teksasie były nie tylko tragiczne, ale były także aktem tchórzostwa. Wiem, że stoję ze wszystkimi w tym kraju, aby potępić dzisiejszy nienawistny czyn. Nie ma żadnych powodów ani usprawiedliwień, które kiedykolwiek usprawiedliwiałyby zabijanie niewinnych ludzi …

Na miejsce tragedii przyjechał również były prezydent Obama, złożył kondolencje rodzinom ofiar.

W związku z tym nie stosowne było pozowanie dziennikarzom, do zdjęcia z ocalałym dzieckiem. Nie rozumiem tych uśmiechów i jakoś nie mogę sobie wytłumaczyć podniesionego kciuka prezydenta. Nie wiem co on miał na myśli. Natomiast komentarze w internecie porównują go do najgorszych postaw przywódców o których chciano by już dawno zapomnieć.

Rodziny i ofiary odmówiły spotkania z Prezydentem Trumpem

Pomimo iż dziadek chłopczyka był wg dziennikarzy gorącym zwolennikiem polityki Trumpa, to jednak odmówił spotkania z nim nie podając powodu.

“Guardian” podaje, że żadna z poszkodowanych w strzelaninie nie wyraziła ochoty na spotkanie się z prezydent USA. Trzy osoby nie mogły przyjąć wizyty z uwagi na stan zdrowia lub nieznajomość języka angielskiego, a pięć miało odmówić spotkania z Trumpem. 

Ze szpitalnego łóżka wyciągnięto chłopczyka który ma połamane palce u ręki (doszło do tego, kiedy upadło na niego ciało jego matki), przechodzi rekonwalescencję, jest co najmniej brakiem empatii jak nie znęcaniem się nad ofiarą. Wszystko tylko po to żeby reporterzy mogli zrobić z nim zdjęcie.

Żródła : kpax.com ; news.yahoo.com ;

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments