fbpx

Zalety płatności internetowych


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Coraz więcej osób korzysta z zakupów online oraz wybiera internet do przesyłania środków pieniężnych. Jednak tradycyjne przelewy bankowe w formie elektronicznej okazały się przestarzałą, mało wydajną i kosztowną opcją. To co kiedyś wydawało się rewolucyjnym rozwiązaniem; możliwość przesłania pieniędzy bez konieczności wychodzenia z domu, obecnie wydaje anachronizmem. Jedną z takich nowoczesnych i coraz bardziej docenianych metod, jest Skrill, który pozwala na realizację płatności online i transfer pieniędzy przez internet. Całkowicie bezpieczne płatności Skrill w kasyn online są niezwykle popularne wśród graczy na całym świecie. Dzieje się tak dlatego, że pozwala na bardzo szybkie, niezawodne i pewne transfery środków pieniężnych.

Portfel elektroniczny Skrill jest również popularny wśród Polaków mieszkających poza granicami naszego kraju. Codziennie przesyłają oni do swoich rodzin zarobione pieniądze, oszczędzając na wysokich prowizjach bankowych oraz niekorzystnych kursach wymiany walut oferowanych na rynku międzybankowym. Dodatkowo firma, od ponad dwóch lat oferuje kupno, sprzedaż i przechowywanie kryptowalut. Polscy klienci Skrill mają możliwość także wypłaty gotówki. W tym celu mogą korzystać z sieci ponad 20 tysięcy bankomatów akceptujących karty Mastercard, wydawanych na życzenie klienta.

Aby otworzyć konto w serwisie Skrill należy pobrać aplikację, która obsługuje system przekazywania pieniędzy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, właściwie na całym świecie. Dla stałych klientów firmy przygotowano program lojalnościowy, który pozwala na gromadzenie punktów przyznawanych za zrealizowanie każdej transakcji finansowej oraz odbieranie nagród pieniężnych i bonusów. Każda płatność w serwisie Skrill na konto odbiorcy, który akceptuje tę metodę płatności jest bezpłatna. Nie zapłacimy również za przesłanie pieniędzy na konto bankowe znajdujące się w innym kraju. Otrzymanie przelewu  nie jest obarczone żadnymi dodatkowymi opłatami. Fundusze powierzone firmie Skrill są bezpieczne dzięki nowoczesnym zabezpieczeniom, a także wdrożeniu dwuetapowego uwierzytelniania  dostępu do konta użytkownika.

Firma rozpoczęła działalność na rynku w 2001 roku i dziś z jej usług korzysta ponad 35 milionów konsumentów w 200 krajach, płacąc w 40 walutach. Skrill jest własnością międzynarodowej grupy finansowej Paysafe Group Limited, który posiada w swoim portfolio także inny portfel elektroniczny oraz karty przedpłacone z kodem PIN Paysafecard. Nadzór nad działalnością Skrill prowadzi Główny Bank Irlandii z siedzibą w Dublinie, a główna siedziba w Londynie.

Czytaj dalej i komentuj


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments