fbpx

Zdziwiony Zełenski zmiażdzył plan Kaczyńskiego! “O tym to my zdecydujemy”


3 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Prezydent Ukrainy Wołomymir Zełenski w obszernym wywiadzie skrytykował pomysł Kaczyńskiego, by na Ukrainę wysłać siły pokojowe.

W wywiadzie opublikowanym na rosyjskim portalu meduza.io Wołodymyr Zełenski poruszył wiele kwestii związanych z rosyjską agresją. Tuż przed publikacją wywiadu okazało się, że rosyjski państwowy regulator mediów zażądał od krajowych mediów, aby nie publikowały wywiadu. Agencja poinformowała, że wobec twórców wszczęto już “postępowanie wyjaśniające w celu ustalenia zakresu odpowiedzialności”.

Ukraiński przywódca dosadnie skrytykował pomysł Jarosława Kaczyńskiego

– To Polska była pomysłodawcą wprowadzenia sił pokojowych na Ukrainę. Jeszcze nie do końca rozumiem tej propozycji. Nie potrzebujemy zamrożonego konfliktu w naszym kraju, wyjaśniłem to na spotkaniu z naszymi polskimi kolegami – powiedział Zełenski

Wybawiciele narodu ukraińskiego

– Wiem, że kontynuowali tę retorykę. Na szczęście lub niestety, to wciąż jest nasz kraj, a ja jestem prezydentem, więc to my zdecydujemy, czy będzie tak, czy inaczej – stwierdził.

Kaczyński po raz pierwszy zaprezentował swoją propozycję podczas wizyty premierów Polski, Czech i Słowenii w Kijowie. Od początku wzbudzała ona kontrowersje. W niedzielę odniósł się do niej również Andrzej Duda w wywiadzie dla TVN24, który miał miejsce po przemówieniu Joe Bidena na Zamku Królewskim w Warszawie, który stwierdził, że nie ma możliwości, by organizować jakąkolwiek pomoc zbrojną, bez konsultacji z sojusznikami NATO.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sowa
sowa
1 rok temu

Jarosław Kowalik to ruski troll

Gość 1
Gość 1
1 rok temu

On nie potrafi zawiązać butów, a wypowiada się na tematy związane z obronnością

Human
Human
1 rok temu

Dlaczego ktokolwiek miałby cierpieć lub co gorsza umierać za sprawę Kaczyńskiego ? Już wystarczająco dużo ludzi Kaczyński skrzywdził i dalej to robi. Ofiary to są skutki uboczne jego rządów. Pamiętam jak zaczynał rządy swej dyktatury. Od prześladowań opozycji i zwykłych obywateli do wojny. Czyż nie tego chciał ?