fbpx

Ziobro, ,,piiiiiiiip”, prokuratorzy PiS ,,piiiiiiip”… – komentuje Andrzej Nowakowski


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

,,Piiiiiiiiip” rządzący ściskają za gardło

Dochodzi godzina 8.00.

Czas na poranną, gorącą kawusię. Niestety gorzka jak diabli…

Za oknem mróz, Covid i nie ustępujący, ściskający za gardło  ,,piiiiiiiiiip” PiS…

Celowo określam godzinę i okoliczności, gdyż istnieją zapisy o nie używaniu w mediach niecenzuralnych słów przed godz. 22.00, innymi słowy powszechnie uznawanymi za obelżywe. A jedynie takie, niestety – po ostatnich posunięciach pana Z. – nasuwają się ,,na pióro”. Wyłącznie takie. Wówczas nadawcy stosują tzw. ,,piiiiiiiiip” i wszystko jest ok.

By uniknąć posądzenia o łamaniu przeze mnie ustawy, nakazującej mediom, TV czy też w radiu przed godz. 22.00 ,,wypikiwania” niecenzuralnych, wulgarnych słów padających w komentarzach zastosuję się do przepisów. Będę już zawsze ,,piiiiiipaaaał” i ,,piiiiiipaaaaał” do ,,piiiiiiip” śmierci.

Czy to już ,,piiiiiiiip” Białoruś i Rosja?

A zatem przejdę miękko do zakichanych ,,piiiiiiiiiip” poczynań naszych ,,piiiiiiiiiip” prokuratorów i licznych ,,piiiiiiiiiip” placówek prokuratorskich, którymi, ,,piiiiiiiip” rozrzuconymi po całym kraju rządzi  szeryf ,,piiiiiiiiiip” Zbigniew Z. ,,piiiiiiiiip”.

Jakie kroki pana Z. mam na myśli? Haniebne i ,,piiiiiiiiip”. Cierpnie skóra, skoro on/prokuratur generalny, ,,piiiiiiiiip” dzięki podporządkowanym sobie posłusznym ,,piiiiiiiiip” prokuratorom usiłuje pozyskać dane osobowe pacjentek ze szpitali w całym kraju, które to panie pod koniec ubiegłego roku poddały się legalnej aborcji. Gdzie tajemnica lekarska, ochrona danych osobowych pacjentów, a przede wszystkim przyzwoitość i Szacunek dla Kobiet? Gdzie jest ,,piiiiiiiiip” prawo!!! Czy to już ,,piiiiiiiiip” Białoruś i Rosja? Tak marginesie, panu ,,piiiiiiiip” Z. ,,piiiiiiip” NIC do tego. ,,piiiiiiiiip” mać!!!

PS. Drogi Czytelniku, powyższe wyrazy ,,wypikane” – jeśli oczywiście zechcesz – uzupełnij w/g. własnego uznania odpowiednimi słowami, a uzyskasz Swój, oryginalny komentarz dotyczący  poczynań, ,,piiiiiiiip”, pana Z. ,,piiiiiiiiiip”.

Miłej zabawy.

Andrzej Nowakowski


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
3
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
5
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments