fbpx

Żona Piotra Kraśki przerywa milczenie. To koniec kariery?


4 comments

Przyjaciel rodziny Piotra Kraśko ujawnił w “NaŻywo”, że Karolina Ferenstein-Kraśko naciska na męża, by ten przestał poświęcać się karierze kosztem swojego zdrowia, dzieci i marzeń.  – Karolina przedstawiła ukochanemu swoje stanowisko już podczas jednej z pierwszych wizyt w szpitalu. Od tego czasu regularnie upomina Piotra, by zwolnił tempo – powiedział w “Na Żywo” przyjaciel rodziny. Prezenter nadal pozostaje pod opieką lekarzy, a jego zdrowiu kibicują bliscy. “Piotr ma dla kogo żyć”.

W ostatnim czasie Piotr Kraśko nie miał dobrej prasy. W 2021 r. dziennikarz został zatrzymany, gdy prowadził samochód bez uprawnień (utracił je w 2015 r.). Skazano go na karę grzywny i na roczny zakaz prowadzenia pojazdów. Co więcej, na początku czerwca TVP Info podało, że w latach w 2012-2016 dziennikarz nie płacił podatków. Piotr Kraśko wydał w tej sprawie oświadczenie na Instagramie, twierdząc, że sprawa jest wyjaśniona i zamknięta.

Niedługo po doniesieniach TVP Info Piotr Kraśko zaczął mieć poważne problemy zdrowotne i był hospitalizowany. Jak informuje “Na Żywo”, dziennikarz nadal przebywa w placówce medycznej, a jego dzieci nie najlepiej znoszą rozstanie z ojcem.

– Pomagają wideorozmowy z Piotrem, ale one nie zastąpią go w domu – zdradziła tygodnikowi osoba zaprzyjaźniona z rodziną.

Karolina Ferenstein-Kraśko stara się wpłynąć na męża i przekonać go, aby lepiej zadbał o swoje zdrowie. – Piotr ma dla kogo żyć – rodzina, troje dzieci, do tego wiele planów i marzeń – powiedziała.

źródło: WP.PL


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
10
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
3
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
10
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
W końcu prawdziwe wiadomości dotarły do Kraśki
W końcu prawdziwe wiadomości dotarły do Kraśki
1 miesiąc temu

Taki marny los dziennikarzy. Okłamywanie całego naródu w końcu daje znać o sobie. To dobrobyt i kariera sukcesów szczęscie rodzinne zbudowane kosztem ogłupiania podatników.

11,1
11,1

Tvpis oglądają tylko koneserzy

Piotr
Piotr

Cos widać słońce mózg przygrzalo za bardzo ,większych bzdur dawno nie czytałem

seniorka
seniorka
1 miesiąc temu

Życzymy powrotu do zdrowia i to jest najważniejsze. Decyzja co dalej powinna podjąć rodzina bo ona jest najważnie4jsza. Pracodawca też może pomóc starając rozdzielić pracę żeby nie była tak stresująca