fbpx

Andrzej Duda lekceważy zaproszenie Joe Bidena


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Andrzej Duda otrzymał zaproszenie na spotkanie z prezydentem Stanów Zjednoczonych, Joe Bidenem. Według nieoficjalnych informacji z Kancelarii Prezydenta, 9 listopada wpłynęło oficjalne zaproszenie, jednak głowa naszego państwa nie odpowiada Amerykanom.

Prezydent Duda miał zostać zaproszony na zapowiadany w sierpniu światowy szczyt demokracji, który odbędzie się w Białym Domu. Wydarzenie jest planowane w dniach 9-10 grudnia. W czasie szczytu mają być rozstrzygane działania w temacie obrony przed autorytaryzmem, walki z korupcją i promocji praw człowieka. W spotkaniach mają wziąć udział przywódcy demokratycznych państw, a także przedstawiciele organizacji pozarządowych i sektora prywatnego z całego świata.

Jak nieoficjalnie dowiedziało się PAP w Kancelarii Prezydenta, Andrzej Duda otrzymał swoje zaproszenie do udziału w forum już 9 listopada, jednak do tej pory nie odpowiedział

Joe Biden miał napisać w liście do Dudy o uznaniu i docenianiu Polski w rozwoju demokratycznych społeczeństw respektujących prawa człowieka. Kiedy Andrzej Duda odpowie na zaproszenie strony amerykańskiej?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments