fbpx

Dziwne zachowanie Kaczyńskiego w sejmie. Co on tam robił?! [VIDEO]


1 comment, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Politycy PiS są autorami wielu publicznych zachowań, które wywołują emocje społeczne i lawinę komentarzy. W tej grupie nie mogło zabraknąć też lidera partii. Niektóre z tych sytuacji są wpadkami, jak np. regularne przewracanie się Kaczyńskiego na sejmowych schodach. Inne można określić jako szokujące, chociażby furiackie oskarżanie z mównicy opozycji o “zabicie jego brata”. Jednak nagranie, które wyciekło niedawno do sieci jest zupełnie inne. I wielu internautów próbowało dociec, o co tak naprawdę chodzi w tym filmie.

Jakiś czas temu głośno było o posłance obozu władzy Annie Paluch. Wykonywała ona dziwne ruchy twarzą, stojąc w towarzystwie Kaczyńskiego. Na nagraniach, które obiegły sieć, widać jak wysuwa język, niepokojąco prezentowały się też inne tiki: przebieranie oczami i wykrzywianie ust. Podobnie przedstawiła się widzom podczas sierpniowej komisji związanej z katastrofą na Odrze.

Jednak dziwne gesty, to nie tylko domena wspomnianej wyżej parlamentarzystki. Ocean komentarzy w sieci wywołało nagranie, którego zarejestrowano jakiś czas temu, a bohaterem jest Jarosław Kaczyński. Lider Zjednoczonej Prawicy wykonywał przez kilkanaście sekund wertykalne ruchy ręką, które większości komentujących kojarzyły się jednoznacznie. Niemniej jednak dominująca część wpisów nie nadaje się do zacytowania. Z resztą, sami oceńcie, co tu się mogło wydarzyć.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
14
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
6
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ja pier, ojciec Rydzyk tańczy na krzyżu
Ja pier, ojciec Rydzyk tańczy na krzyżu
19 dni temu

Czyżby Rydzyk tańczył na krzyżu w sejmie ?