fbpx

Kaczyński ujawnia nowy dowód na zamach w Smoleńsku! “Chodzi o ogromną ilość maleńkich kraterów” [VIDEO]


2 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Na liście Tournee prezesa Kaczyńskiego po Polsce znalazł się w niedzielę Stargard. To tam prezes Kaczyński po raz wtóry zapragnął podtrzymać ogień smoleńskiej baśni. – Tamta strona nie może się przyznać do tego, że w Smoleńsku był zamach, to byłaby dla niej straszna kompromitacja – stwierdził, powołując się na “nowe dowody w sprawie”, które otrzymał od “badaczy” Antoniego Macierewicza, którzy to “wysadzili rury i doszli do jednoznacznych wniosków”.

Według Kaczyńskiego nie ma już cienia wątpliwości, że w Smoleńsku doszło do zamachu z winy ówczesnego rządu Donalda Tuska, który “bratał się z Kremlem” pobierając “wręcz nielimitowane ilości gotówki ze wschodu za skuteczne unicestwienie Lecha Kaczyńskiego – wroga nr 1 Władimira Putina”.

“Maleńkie kratery – stu procentowym dowodem na zamach

Ostatecznym dowodem na zamach mają być odkryte – jak to nazwał Kaczyński – “maleńkie kratery w rurach samolotu, których w samolocie była ogromna ilość”, co mieli badać, a następnie ustalić eksperci komisji Antoniego Macierewicza. To owe kratery mają być według prezesa “dowodem niepodważalnym, że “opozycja jest w pełni skompromitowana, dlatego musi nadal brnąć w kłamstwo smoleńskie”.

VIDEO


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
13
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mitex
mitex
1 rok temu

On widział te kraterki tak samo jak w trumnie brata w generalskich spodniach

Kaczyński grozi Rosji on jest szalony jak brat
Kaczyński grozi Rosji on jest szalony jak brat
1 rok temu

Co ludzi obchodzą jakieś dziury w mózgu Kaczyńskiego czy w jego rurze wylotowej ? Co innego jest ważne mianowicie to że do Polski zawitała jesień średniowiecza, a zawitała bo Kaczyński przyczepił się jak rzep psiego ogona katastrofy i porażki polityki i dyplomacji rządu Lecha Kaczyńskiego totalnej rozpierduchy której sam sobie winny byłem świadkiem wydarzeń politycznych Kaczyński dolewał oliwy do ognia wprowadzając czystki polityczne i jednocześnie mając na karku WSI. Przegrał i zginął koniec tematu. Gdyby był mądry zachował duży dystans do religii nie całował w zad Rydzyków fidzyków to by żył. No ale wybrał tych którzy są słabi i nie… Czytaj więcej »