fbpx

Kempa – Banaś musi słuchać suwerena. Jego donosy na PiS wynikają z raportów poprzedniego prezesa. Zawsze może złożyć zdanie odrębne w tej sprawie


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] B [/boombox_dropcap]

eata Kempa przybyła z Brukseli na pomoc coraz bardziej kruchej dobrej zmianie. Marian Banaś złożył dziś 15 doniesień do prokuratury.

Marian Banaś jest bardziej aktywny w doniesieniach do prokuratury na PiS niż jego poprzednik Krzysztof Kwiatkowski związany z PO. Beta Kempa postanowiła na dziś odsunąć swoje obowiązki w Brukseli i wspomóc dobrą zmianę w Polsce. Oprócz występów u Ojca Rydzyka udziela wywiadu w mediach narodowych.

Banaś złoży doniesienie do prokuratora generalnego Ziobry, na ministra sprawiedliwości Ziobrę, w sprawie funduszu Ziobry.

Nie ma co ukrywać sytuacja w PiS jest najgorsza od momentu objęcia władzy. Takiego bałaganu jeszcze nie było. Banaś wymknął się spod kontroli, wykorzystuje wszystkie raporty NIK i zalewa prokuraturę donosami.

Kempa wzywa Banasia aby posłuchał się suwerena, a Banaś nie słucha Kempy

Beata Kempa we wtorek rano na antenie Radiowej Jedynki pytana była o dalsze kroki ws. Mariana Banasia. – NIK jest organem bardzo ważnym w tym systemie państwa. Powinna być poza wszelkimi sporami, podejrzeniami i niejasnościami, mam nadzieję, że pan prezes NIK Marian Banaś przyjmie też do wiadomości głos Polaków, którzy w sondażach chcą jego odejścia – mówiła europosłanka PiS.

Banaś związany z PiS jest bardziej gorliwy w donosach na PiS, niż były prezes który “nie kochał dobrej zmiany”

Banaś jak był w PiS był kryształowy, teraz jak donosi na PiS to powinien odejść i nie wykorzystywać raportów NIK pogrążających cały obóz władzy.

Jaki nie popierał Banasia i doczekał się odpowiedzi. NIK ostro o sztandarowym programie Jakiego “Praca dla więźniów” Będą nawet zawiadomienia do prokuratury.

Te kontrole były prawdopodobnie przeprowadzone za czasów poprzedniego prezesa NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego, osoby, która “nie kochała” naszej opcji politycznej – powiedziała Beata Kempa, zaznaczając, że ocena sporu NIK i ministerstwa ws. wniosków pokontrolnych nigdy nie jest prosta. – Zawsze może złożyć zdanie odrębne w tej sprawie – przypominała

Afera Banasia jest wymyślona przez gangi i niemieckie media – poseł Żalek ma swoje teorie.

Pieniądze z funduszów ministerstwa sprawiedliwości wykorzystywane były miedzy innymi na :

  • Zakupy najnowocześniejszy systemów szpiegowania osób „Rodzina wobec starzejącego się społeczeństwa – szanse i wyzwania”,
  • „Ochrona trwałości małżeństwa i rodziny w prawie rozwodowym Peru”,
  • „Ochrona trwałości małżeństwa i rodziny w japońskim i chińskim prawie rozwodowym”,
  • „Obecność symboli religijnych w przestrzeni publicznej i ochrona uczuć religijnych.

Niektóre te wydatki wyglądają jakby ktoś na siłę chciał wydać miliony pod jakieś gotowe opracowania. Tematów jakoś trzeba było szukać, aby choć trochę pasowały, a i tak wywołują śmiech.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ola
ola
4 lat temu

no popatrz, a ty suchalaś suwerena jak miałas publikować wyroki?

franu
franu
4 lat temu

ona tą wiedzę czerpie z dupy, czy z radia maryja??

mas60
mas60
Odpowiedź do  franu
4 lat temu

A to nie to samo? 🙂

syrokomla
syrokomla
4 lat temu

ta pomoc ….bardziej pogrązy dojną zmianę