Ksiądz Chyła odmawia politykom Platformy, Komunii Św. “Stanęliście po stronie cywilizacji śmierci”


6 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Czwartkowa konferencja polityków Platformy Obywatelskiej w temacie aborcji wywołała mnóstwo bratobójczych komentarzy po stronie opozycji. Ludzie przychylni paranoikom z obozu władzy również skrzętnie wykorzystali chwilowy “podział” i zalali sieć rozmaitymi komentarzami. Wśród nich nie mogło zabraknąć kontrowersyjnego księdza Janusza Chyły – aktywnego uczestnika mediów społecznościowych. Zdecydowanie nie spodobał mu się pomysł ludzi Budki. Dostali “kościelny” zakaz przystępowania do sakramentu, bo “stanęli po stronie śmierci”.

Przedstawiciele PO opowiadają się za wyborem kobiety w kwestii aborcji do 12 tygodnia ciąży. Kobieta miałaby sama podjąć decyzję czy chce dokonać zabiegu, decyzję poprzedziłaby procedura związana z konsultacją psychologiczno- lekarską.

Kobiety muszą mieć prawo do decydowania o własnym szczęściu i życiu. Dlatego stajemy dziś po ich stronie. Po stronie cywilizacji szacunku do drugiego człowieka i wiary w niego. Cieszę się, że mogłem dziś o tym powiedzieć – wypowiada się przewodniczący PO Borys Budka.

Propozycja PO wywołała dobre nastroje wśród ludzi Lewicy. Tak skomentowała projekt posłanka Lewicy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.

Gratuluję posłankom Platformy pierwszego kroku w kierunku praw i wolności kobiet. Trzymam kciuki za odwagę do kroków kolejnych. I za to, by prowadziły do zaufania kobietom. Bo kobiety wiedzą, co robią! Niech moc będzie z Wami, na pohybel z “konserwatywnymi kotwicami”! – zwróciła się do polityków PO Dziemianowicz- Bąk.

Stanęliście po stronie cywilizacji śmierci

Konferencja przedstawicieli opozycji wywołała wielkie oburzenie konserwatywnego księdza proboszcza Janusza Chyły z Chojnic. Wzywa on polityków PO, by nie przystępowali do sakramentów do momentu, aż nie zmienią swojego stanowiska w sprawie aborcji.

Stanęliście po stronie cywilizacji śmierci. Nie zmienią tego żadne zaklęcie. Proszę, abyście nie przystępowali świętokradczo do sakramentów świętych, tak długo, jak długo będziecie tam stać” – napisał na Twitterze.

REAGUJ, SKOMENTUJ, UDOSTĘPNIJ DALEJ ! ~ GAZETAPLUS.PL #WolneMedia ~ Czytaj także:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

6 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
4
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
13 dni temu

chyła nawet jak byś mi zaplacil to bym tego gówna do ust nie wziął bo nie będę kultywował kanibalizmu w tej formie

pobudka
pobudka
13 dni temu

jeżeli jesteś katolikiem ,to sobie bądż.módl się ,nie wykonuj aborcji,bierz komunię itp.rytułały.Ale nie zmuszaj do tego innych ludzi ||||||zrozumcie to .wasza wiara wasz problem..

Uczciwie.
Uczciwie.
Odpowiedź do  pobudka
12 dni temu

I słusznie Ale tu jest inny temat ,pchania się ludzi popierających morderstwa do kościoła do ich obrzędów . Po co ? Kościół nie zmusza Kościół wymaga od swoich wiernych też polityków .Nie chcesz nie przychodz W czym problem >?. Jak można bronić -zakaz wykonywanie kary śmierci- morderców którzy zabijają z lubością innych ludzi . A tu zabijać być za zabijaniem nienarodzonych . I wszyscy mamy prawo mieć swoje poglądy ale jak ja mam inne to nie pcham się w marsze by tam głosić swoje zdanie jak chcą tego politycy którzy pchają się do kościoła

Uczciwie.
Uczciwie.
12 dni temu

Tak powinno być ,Kościół katolicki Chrześcijanie zawsze od ukrzyżowania Jezusa Bronią życia Co dziwnego że nie chcą w swoich szeregach ,Judasza? . Politycy którzy popierają morderstwa nie są wiernymi Kościola .Bronią morderców -zakaz kary śmierci – którzy świadomie z premedytacją z lubością zabijają ludzi A chcą zabijać niewinne nienarodzone dzieci . Dla mnie to mordercy tacy sami jak inni .

Waleria
Waleria
Odpowiedź do  Uczciwie.
12 dni temu

Tu chodzi o co innego. O mżliwosci decydowania osobie o swoim ciele, umysle i pragnieniach. Dlaczego ktos ma decydowac o mnie co mi wolno a co nie.chciales byc ksiedzem to badz nikt za ciebie nie decydowal, a dlaczego ty jako duchoeny, czy polityk chcez o mnie decydowac i wchodzic mi z butmi do łózka. Posiadanie prawa nikogo nie zmusza do aborcji ale daje możliwość wyboru i zachowuje godnosć kobiety.

europ
europ
12 dni temu

ludzie jakby pomyśleli że to nie jakiś obłąkany klecha decyduje o kościele a wierni tworzą kościól i wystarczy że przestaną chodzić do tego zdeprawowanego przez kler kościola i odrazu zmienili by sposób posługi kaplańskiej także parafianie idąc do kościoła trzeba myśleć a nie jak te baranki boże dajecie się strzyc zasada jest jedna taki pleban na jakiego pozwolą mu parafianie a jak się nie podoba to idź klecho do diabła i jemu służ