fbpx

Mateuszowi M. grożą dwa lata bezwzględnego więzienia. “Będziesz pan siedział” [VIDEO]


1 comment, 5
Subksrybuj nas na Google News

Mecenas Giertych poinformował w swoich mediach społecznościowych, że złoży prywatny akt oskarżenia przeciwko premierowi Mateuszowi Morawieckiemu i pomocnikom. Chodzi o maile Dworczyka, z których wynika, że szef rządu osobiście koordynował procedurę zniesławienia Giertycha oraz próby usunięcia go z adwokatury. Prawnik informuje, że prezesowi rady ministrów grożą co najmniej dwa lata bezwzględnego więzienia.

“Będziesz pan siedział, panie Morawiecki”

“Splot różnych działań pokazany w mailach Michała Dworczyka wskazuje zorganizowane działanie szeregu osób, które zamierzały mnie zniesławić i doprowadzić do usunięcia z adwokatury. Dopuścił się do tego sprawca kierowniczy – Mateusz Morawiecki, dlatego też w przyszłym tygodniu wpłynie do prokuratury akt oskarżenia przeciwko niemu. Na ławie oskarżonych zasiądą również pan Cieszyński, pan Kotowicz, pan Chłopik – te osoby, które przygotowywały konferencję prasową, która mnie zniesławiła. To będzie prywatny akt oskarżenia. Wyżej wymienionym grożą co najmniej dwa lata więzienia” – rozpoczyna mecenas Roman Giertych.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
8
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
26
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
9
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Polski rząd jest bezkarny jak na dzikim zachodzie
Polski rząd jest bezkarny jak na dzikim zachodzie
11 miesięcy temu

Radzę panu Giertychowi oglądać się za siebie ponieważ Morawiecki jest niebezbieczny dla całego państwa Polskiego z co dopiero dla jednego człowieka. kaczyński dobrze o tym wie że Morawiecki to bezwzględny cwaniak dlatego sam boi się go zwolnić co pokazało głosowanie i sprzeciw Kaczyńskiego dymisji premiera. Sondaże jasnoo pokazują że Polacy nie ufają Morawieckiemu ponieważ to człowiek bardzo zakorzeniony w biurokracji i znany bankster z aferami na koncie i słynną wpadką u Sowy kiedy to zachował się nieprzewidywalnie zaskakując wypowiedzią zwłaszcza emerytów i wyborców PIS depcząc godność, cięzką pracę fizyczną i intelektualną wszystkich Polaków. I on chce pouczać Polaków kto jest… Czytaj więcej »