fbpx

PiS: “Są media, które tego nie pokażą!”. Gazeta Plus: Chcecie, macie! [VIDEO]


2 comments

Prawo i Sprawiedliwość w szoku. Piątkowy sondaż przewidujący wygraną Platformy Obywatelskiej oraz mocne, często wulgarne postawy mieszkańców miast, które w zeszły weekend odwiedził Kaczyński, wywołują niemały strach wśród oficjeli “dobrej zmiany”. W reakcji na zapadający się grunt pod pis-owskimi nóżkami, oficjalny profil Prawa i Sprawiedliwości udostępnił filmik, który miał uderzyć w Tuska, lecz uderzył w zwykłych obywateli, którzy w większości spontanicznie postanowili dać wyraz swojego niezadowolenia z dotychczasowej polityki rządu PiS. “Są media, w których tego nie pokażą” – zatytułowano film. Uznaliśmy, że bardzo chętnie podamy dalej, bowiem trudno się nie zgodzić z jakimkolwiek słowem, wypowiedzianym przez Tuska na filmie. Czepiają się wulgaryzmów używanych przez demonstrantów, podczas gdy nasz kraj pod wodzą “genialnego stratega” upada, a ludzie stają przed coraz trudniejszymi wyborami, czego nie dostrzegają “tłuste koty”. Wydaje się, że tak lekceważąca postawa Prawa i Sprawiedliwości to początek końca tej partii u sterów władzy.

“PiS naprawdę się boi”

Na filmie stworzonym z wycinków wielu wypowiedzi mówi Donald Tusk. Całość okraszona okrzykami wściekłych mieszkańców Kórnika, którzy niezbyt miło powitali człowieka, przez którego przechodzimy kryzys gospodarczy najgorzej w Unii Europejskiej.

  • Przyjdzie taki moment, że na ulicy też się wszyscy zorganizujemy, JEŚLI TAK WŁADZA NIE ZNIKNIE
  • Skończy się PiS. Mówię do wszystkich, do samorządowców, do naszych przyjaciół z KODU-u – żeby gościa wyprowadzić z NBP i ja to zrobię. Ja to Wam gwarantuję”
  • Czy można głosować na kłamstwo, złodziejstwo, pogardę nienawiść?”
Filmik, z którego dumne jest Prawo i Sprawiedliwość 😀

Z pewnością każdy, kto Polskę ma w sercu zgodzi się z pierwszym zdaniem Donalda Tuska, bowiem jeśli najbliższe wybory zostaną sfałszowane i zostanie to udowodnione, lub PiS, mimo konstytucyjnego obowiązku przekazania Urzędów nowej ekipie, nie uczyni tego i nie będzie chciał oddać władzy dobrowolnie – być może będzie konieczna doraźna interwencja społeczeństwa obywatelskiego.

Co do wypowiedzi o wyprowadzeniu szefa NBP Adama Glapińskiego to widać tu ewidentną manipulację słowami. Zdanie zupełnie nielogiczne. Po prostu zwyczajne i pospolite już kłamstwo Prawa i Sprawiedliwości. Jeśli jednak ktokolwiek wyprowadzi w przyszłości Adama Glapińskiego z jego biura, to za rządów Platformy będzie to policja, na wniosek niezależnej prokuratury.

Czy można głosować na kłamstwo, złodziejstwo, pogardę nienawiść?” – chciałoby się rzec: “No właśnie. Jak można być tak zaślepionym, by na oddać na was głos?

Przecież to wy wprost reprezentujecie te cnoty. To wy zawłaszczyliście TVP i “czeszecie” słabszym ludziom umysły za naszą wspólną kasę. Dzięki temu macie jeszcze poparcie, jakie macie. To w TVP wybija codziennie szambo nienawiści i pogardy.

Wasz koniec po prostu musi być bliski. Ale Wy o tym wiecie.. I to jest piękne, że zapłacicie za lata pogardy wobec zwykłych ludzi. Obserwowanie waszych smutnych i przestraszonych min będzie pięknym i budującym przeżyciem i takiego zakończenia obecnie smutnej rzeczywistości Gazeta Plus życzy Polakom. By nikt już więcej nie zamachnął się na polską konstytucję. By prawo znaczyło prawo, a sprawiedliwość – sprawiedliwość.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
12
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PIS handluje suwerennością Polski
PIS handluje suwerennością Polski
16 dni temu

W tym historycznym dla Polski momencie znalazł się człowiek, który ma odwagę i wielkie ambicje. Człowiek który wierzy i realizuje plan lekcji pokory dla rządu gdy kolejny raz w historii wąska grupa urzędników państwowych zmonopolizowała wszystkie narzędzia władzy a ludziom zostawili łopatę żeby własnymi rękami wykopali grób dla demokracji tak to się zawsze kończy gry wąska grupa urzędników państwowych rozsmakuje się w odmiennym stanie świadomości i przestają zwracać uwagę na najważniejsze fundamentalne problemy egzystancjalne do których zawsze należą bezpieczeństwo żywnościowe, energetyczne i zapewnienie Polakom godziwych warunków życia zbliżonym do standardów zachodnich. Niestety globalizm wciągnął w swoje tryby słabe gospodarki które… Czytaj więcej »

Kolejna historyczna fala rozbioru Polski
Kolejna historyczna fala rozbioru Polski
16 dni temu

Kaczyński dokonał samozaorania Polski co pokazują gołe fakty. O tym będzie pisać historia kto był ojcem 500 plus i kto był ojcem rozbioru Polski.