fbpx

Rydzyk zbluzgał dziennikarza TVN [VIDEO]


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

W środę w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu trwa konferencja, na której omawiane jest bezpieczeństwo energetyczne Polski. Biorą w niej udział ministrowie, prezesi państwowych spółek. Takie spotkania zawsze są gorącym tematem dla wielu redakcji. Niestety do konferencji nie dopuszczono dziennikarzy TVN24, którzy tak jak inni chcieli uczestniczyć w rozmowach, które organizowane są za państwowe pieniądze. “Nie, bo kłamiecie” – zbluzgał redaktora największej stacji informacyjnej w Polsce.

“Z TVN nie rozmawiamy! Nie rozmawiam z TVN, bo kłamiecie. To jest prywatne miejsce, To jest prywatne miejsce” – powtarzał Rydzyk jak opętany, zapytany przez TVN24 dlaczego inni przedstawiciele mediów mogą transmitować to wydarzenie, a stacja informacyjna z największą oglądalnością w Polsce nie ma takiego prawa.

Na nic zdały się tłumaczenia, że to wydarzenie organizowane za pieniądze wszystkich obywateli.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magdalenka BIS kler zasiada do okrągłego stołu
Magdalenka BIS kler zasiada do okrągłego stołu
11 miesięcy temu

To jakiś żart ? co to wogóle za konferencja o sprawach energetyki w której bierze udział kler razem z rządem ? Czy kler nigdy się nie odwali od pieniędzy podatników ? Jaką rolę pełni Rydzyk w tych rozmowach ? To oczywiste że to żaden duchowny tylko biznesmen i bankier gdyby był prawdziwym duchownym interesami zajmowali by się jego cyngle. To jest śmieszne, że podobnie jak w Magdalence sprawami gospodarki organizacją życia społecznego zajmuje się instytucja bez kopetencji. Rydzyk niczego się nie dowie ale będzie jak gó..no które oblecą jego muchy z uczelni i jego zagorzali łatwowierni moherowe berety.