fbpx

Scholz: służby ukrywają prawdę przed Władimirem Putinem


Subksrybuj nas na Google News

Zdaniem niemieckiego kanclerza prezydent Rosji nie wie, co dokładnie dzieje się w Ukrainie. Chodzi m.in. o dane dotyczące liczby rosyjskich żołnierzy, którzy stracili życie w tej wojnie.

Scholz uważa, że Władimir Putin nie ma pełnej wiedzy na temat sytuacji w Ukrainie, gdzie od kilkudziesięciu dni trwa wywołana przez Putina wojna.

— Jestem przekonany, że nawet jego własne służby ukrywają przed Władimirem Putinem wiele faktów — powiedział Scholz w podcaście przygotowanym przez niemiecką stację NDR. Niemiecki kanclerz dodał, że chodzi m.in. o dane dotyczące liczby rosyjskich żołnierzy, którzy stracili życie w tej wojnie.

Kreml odrzucił w czwartek doniesienia zachodnich służb wywiadowych, które twierdziły, iż doradcy prezydenta Putina przekazują mu nieprawdziwe informacje na temat wojny w Ukrainie. Mają rzekomo bać się powiedzieć mu prawdę. Rzecznik Putina Dmitrij Pieskow powiedział, że tego typu informacje świadczą o tym, że Zachód nie wie, co się dzieje na Kremlu – informuje Onet.pl

Niemiecki Kanclerz stwierdził również, że Rosja nie wygra tego konfliktu, bez względu na to, jak się skończy. — Ta wojna niszczy bowiem nie tylko Ukrainę, ale też przyszłość Rosji — powiedział. Dodał, że bez pokojowego rozwiązania Rosja przez całe dekady nie będzie miała szansy na normalny rozwój ekonomiczny.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments