fbpx

“Synuś” przeprosił Giertycha. “Widzisz Młody Człowieku…”


2 comments, 5

Kacper Moroz, działacz młodzieżówki Zbigniewa Ziobry, który groził wczoraj na Twitterze Romanowi Giertychowi przeprosił wszystkich, w tym adresata.

Młody człowiek napisał do Giertycha: – Adwokacie od bandy z PO. Znajdziemy cię i postawimy ci zarzuty. I odpowiesz za to! Mecenas nie popuścił i bezwzględnie zażądał przeprosin. – Synuś. Przeprosiny do jutra. I to tylko ze względu na młody wiek. Normalnie dla członków PiS lub Solidarnej Polski pozew i akt oskarżenia idą z automatu – odpisał Giertych.

Chłopak najprawdopodobniej świadom konsekwencji swojego szczeniackiego wybryku (polityką raczej nazwać tego nie można) postanowił pokornie przeprosić Giertycha. Nie zrobił tego rzecz jasna wprost, za to padły słowa stwierdzające, że chodzi o “adresata” . Mecenas postanowił wygłosić Kacprowi krótką naukę na przyszłość.

Po refleksji, chciałbym przeprosić każdego, kogo mój tweet obraził, w tym jego adresata – napisał Moroz we wtorkowe popołudnie i doczekał się błyskawicznej odpowiedzi “adresata”.

Widzisz Młody Człowieku, zrobię wszystko co w mojej mocy, abyś żył w kraju, w którym nikt nikogo z powodów politycznych nie oskarża i w którym prokurator nie wydaje wyroków w TVP. Zrobię to dla Ciebie, twoich przyjaciół i moich dzieci. Abyście żyli w praworządnym kraju.

Kacper Moroz dołączył do grona użytkowników Twittera w marcu 2018. W swojej zajawce tak o sobie pisze: Słupszczanin, poseł do Parlamentu Młodych II i III kadencji, członek Młodzieżowej Rady Ekologicznej przy MKiŚ, członek @SolidarnaPL#BabiesLivesMatter

Natomiast na zdjęciu w tle widnieje napis” – “Nowe pokolenie w polityce


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
18
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
28
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
awser
awser
1 rok temu

Telewizja radziecka kręci film o dobroci konia Stalina.
Do konia Stalina podchodzi dziecko:
– Wujek! Daj cukierka!
koń Stalin:
– Spier…..!
W tym momencie kamera najeżdża na wielką planszę z napisem:
A MÓGŁ Kopnąć !!!

chazarski syjonizm
chazarski syjonizm
1 rok temu

Stakin i chazarska narracja…
A jak chazary było naprawdę?
Rewolucja chazarskich bolszewików z Niemiec,USA,Rosji