fbpx

Szokujące słowa Gryglasa na temat cen węgla i braku surowców do ogrzewania


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Zbigniew Gryglas przeszedł dość krętą drogę do miejsca, w którym znajduje się obecnie. Od antyrządowych manifestacji w obronie konstytucji, po ciepłą posadkę w zarządzie Polskiego Holdingu Hotelowego. Polityk raczej nie narzeka na status materialny, jednak nie można tego powiedzieć o milionach Polaków dotkniętych skalą podwyżek. Gryglas zabrał głos w temacie szalejących cen, ale jego słowa wywołały oburzenie internautów.

Przedstawiciel obozu dobrej zmiany wypowiedział się na temat kwestii braków surowców energetycznych i ich drastycznego wzrostu wartości. Rządowa propaganda stara się przekonać Polaków, że wysokie ceny chronią przed wojną z Rosją. Co prawda trudno znaleźć logiczne uzasadnienie związku rekordowych marż państwowych spółek z naszym bezpieczeństwem, ale wiele osób wierzy w ten przekaz. Nawiązał też do niego Zbigniew Gryglas. Według niego “nawet gdybyśmy mieli trochę pomarznąć to warto”, odnosząc się do kosmicznych cen opału. Według polityka dobrej zmiany ma to być “ceną wolności”. Dalej pojawiły się też sugestie związane ze zbieraniem chrustu. Według Gryglasa “zapobiegliwi i o tym pomyślą”, dając do zrozumienia, iż ma to być recepta na zimowe mrozy.

Jego słowa wywołały oburzenie internautów, pojawiły się dziesiątki wpisów, które nie zostawiły suchej nitki na polityku “dobrej zmiany”. Większość z nich była utrzymana w podobnym tonie, jak ten poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
4
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzaniec
Grzaniec
26 dni temu

Co głupiemu po rozumie, gdy rozumu brak,.