fbpx

Tomasz Sianecki: “Jak Kubuś Puchatek, Pawlak jest rzecznikiem o małym rozumku”


Subksrybuj nas na Google News

We wczorajszym najświeższym wydaniu Szkła Kontaktowego, prowadzący Tomasz Sianecki i Krzysztof Daukszewicz poświęcili sporo uwagi kuriozalnej wypowiedzi rzecznika praw dziecka.

Przypomnijmy: Pawlak był gościem porannego programu w TVN24. Zapewne redakcja zaprosiła Rzecznika Praw Dziecka w związku z rozpoczęciem roku szkolnego. Ten skorzystał z okazji i jechał zgodnie z obowiązująca linią partii czyli atak na środowiska LGBT. Zarzucał miedzy innymi niezgodność ideową z “tradycyjnym polskim rozumieniem chociażby patriotyzmu” Ten niezrozumiały bełkot dziennikarz próbował wyjaśnić widzom.

I ta idea, o której pan dosyć mgliście mówi, to jest idea sprzeczna z polskim patriotyzmem? – dopytywał prowadzący.

Pawlak pokazywanie fucka widzi tylko tam gdzie chce, o posłance PiS Lichockiej nie wspomina

Pawlak gubił się bo nie był ewidentnie przygotowany na tak szczegółowe pytania jakich idei patriotyzmu brakuje osobom LGBT. – Jeżeli jest prezentowana przez takie osoby, o których ostatnio też głośno słychać – chociażby osoba Michała Sz. czy Margot, jak się tam nazywa… – zaczął odpowiadać próbując zmieniać temat.

Dalej mówił o “sposobie wyrażania patriotyzmu w przeddzień 1 września, najważniejszego dla wielu milionów Polaków święta, pokazywaniu fucka czy opluwaniu Polski”. – To jest sprzeczne właśnie z tym, czym jest Polska – ocenił.

Pawlak: Edukatorzy to dilerzy środków farmakologicznych do zmiany płci

Rzecznik nie zmieniał tonu najeżdżającego na środowiska LGBT, można było wyłączyć telewizor i dalej tego nie oglądać, bo cóż jeszcze mogłoby przebić tą paplaninę. Ku zdumieniu widzów i widać było zaskoczonego redaktora, Pawlak zaczął opowiadać o edukatorach, którzy w Poznaniu wyszukują słabe dzieci i bez wiedzy rodziców każą im połykać tabletki na zmianę płci.

“Wychwytują dziecko gdzieś rozchwiane, zaniedbane”, i podają mu “jakieś środki farmakologiczne, żeby zmieniać jego płeć”. – Bez wiedzy i zgody rodziców i lekarzy – podkreślił. Do takiej sytuacji miało dojść “chociażby w Poznaniu”. 

Pawlak porównany do Kubusia Puchatka o małym móżdżku

Nie trudno było przewidzieć że Rzecznik Praw Dziecka zagości dziś w Szkle kontaktowym. Jego rewelacje o tabletkach zmieniających płeć, przepijały dziś nawet 81 rocznicę rozpoczęcia II wojny światowej.

Prowadzący Tomasz Sianecki czuł przez skórę że może się dziś mocno komuś narazić, za co z góry uprzedzał. Program Szkoło kontaktowe należy go programów satyrycznych ale Pan Tomasz stwierdził że – Raczej powaga, a raczej zatroskanie powinno zagościć na naszych twarzach.

Po prezentacji materiału z Panem Mikołajem Pawlakiem, Tomasz Sianecki ostro skomentował- Ten ten jest chyba strasznie głupi i jest chyba kompletnie nieprzystosowany do tego co się tutaj dzieje. Krzysztof Daukszewicz też dołożył coś od siebie i stwierdził że “pan rzecznik wyglądał jakby też był po jakieś tabletce tylko Bóg wie jakiej”

Czytaj także : Broniarz: “Poziom niekompetencji i brak wyobraźni ministra edukacji przekracza nasze wyobrażenia”

Obaj panowie nie mogli się nadziwić jak osoba na tak odpowiedzialnym stanowisku może opowiadać takie głupoty.

On jest jak Kubuś Puchatek jest rzecznikiem o małym rozumku

Widzowie również nie oszczędzali Rzecznika Praw Dziecka i jego tabletek na zmianę płci. W czasie rozmowy pojawił się sms o treści

Ja proszę tą tabletkę na zmianę płci. Jako dziadek łatwiej ogarnę sprawy techniczne. Babcia

Czytaj także “Łukasz nas nie oszukasz”. To nagranie Stonogi będzie hitem i pamiątką dobrej zmiany. Takiej wersji Kogla Mogla jeszcze nie słyszeliście.

Źródło Tvn24 Szkło Kontaktowe


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments