fbpx

Uparty Kaczyński “tupie nogą”. Nie przeprosi Sikorskiego i już.


1 comment, 2 Udostępnienia
wikipedia
Subksrybuj nas na Google News

Kaczyński zarzucił politykowi Platformy “zdradę dyplomatyczną w Smoleńsku”. Sąd uznał, iż oskarżenie było niesłuszne i nakazał przeprosić Radosława Sikorskiego. Słowa skruchy nie chcą jednak przejść przez gardło prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu. Złożył do Sądu Najwyższego kasacje od wyroku.

Prezes PIS odmówił wykonania wyroku

Jak ustaliła Wirtualna Polska, pełnomocnicy prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego złożyli do Sądu Najwyższego kasację od wyroku w głośnej sprawie z udziałem byłego ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego. Kaczyński zarzucił politykowi Platformy “zdradę dyplomatyczną w Smoleńsku”. Sąd Apelacyjny uznał, że nie miał racji i nakazał Sikorskiego przeprosić. Jarosław Kaczyński nie chce przeprosić Radosława Sikorskiego. Jest kasacja od wyroku – WP Wiadomości

Prezes PIS nie wykonał wyroku

Skarga kasacyjna wpłynęła najpierw do Sądu Apelacyjnego w Warszawie 26 października 2020r. Następnie akta sprawy wraz ze skargą zostały przesłane do Sądu Najwyższego 15 grudnia. Skarga została zarejestrowana, ale nie został jeszcze wyznaczony termin rozprawy. Wszystko zaczęło się od udzielenia dwóch niefortunnych wywiadów, których udzielił Jarosław Jarosław Kaczyński. Chodzi między innymi o rozlicznie za sprawę smoleleńską.

“Wiceambasador w Moskwie Piotr Marciniak złożył notę w sprawie eksterytorialności miejsca katastrofy. Następnie polecono mu ją wycofać. To było posunięcie wykonane na polecenie Radosława Sikorskiego, ale czy bez wiedzy Tuska? Tu już jest bardzo poważny przepis kodeksu karnego zdrada dyplomatyczna” – mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Musimy przyznać, że z ust człowieka który jest największym zdrajcą konstytucji, demokracji i praworządności w Polsce, takie oskarżenia brzmią trochę groteskowo. Z niecierpliwością czekamy kiedy Kaczyński z nieznaną dla siebie pokorą wykona wyrok sądu


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
2 lat temu

tak wygląda kaczyland kaczyński jak furrer nietykalny taki ustrój to nazywa się kaczyzm analogia do hitleryzmu