fbpx

Wpadka Kaczyńskiego. Nagranie potwierdza, że jego wywiady są ustawką


1 comment, 9
Subksrybuj nas na Google News

Wobec Jarosław Kaczyńskiego od dawna stawiane są zarzuty, że unika niezależnych mediów i chodzi na wywiady jedynie do zaprzyjaźnionych. Ma gwarancję, że nie padną tam żadne niewygodne pytania, a wszystko będzie się odbywać w koleżeńskiej atmosferze. Prezes PiS najbardziej lubi “dziennikarzy”, którzy patrzą bezkrytycznie na rząd. Jednym z nich jest Jerzy Jachowicz, mający historycznie bogaty dorobek, choć ostatnio zajmujący uległe stanowisko. W dodatku to stały komentator TVP, a tam “nieswoich” nie zapraszają. Dzięki Kaczyńskiemu dowiedzieliśmy się właśnie, że obaj są kolegami, co potwierdza wpadka uchwycona chwilę przed rozpoczęciem wywiadu.

Poziom wazeliny w trakcie wywiadów Kaczyńskiego to czasem abstrakcyjne rejony. Legendarne stały się jego rozmowy z Danutą Holecką i teksty w stylu: “Co jeszcze się udało – tak dobrze, jak 500 plus?”. Czy możemy się spodziewać jakiegoś normalnego wywiadu, gdzie będą poruszone kwestie zapaści ekonomicznej i niepokojących skutków polityki naszego rządu? Wątpliwe. Kaczyński jak ognia boi się spontanicznych pytań, a podczas spotkań wyborczych prezentowane są tylko napisane wcześniej na kartce. Minęło naprawdę wiele lat od ostatniej normalnej rozmowy najbardziej wpływowego polityka. Trudno do takich zaliczyć występy u Krzysztofa Ziemca, czy braci Karnowskich, których jedynym obecnym celem życiowym jest atakowanie opozycji.

Nie inaczej było w przypadku wizyty w rządowym Polskim Radiu, gdzie Kaczyński gościł u Jerzego Jachowicza. Obaj są dobrymi kolegami i mówią na siebie na “ty”. Dowiedzieliśmy się tego dzięki bohaterowi tekstu. – Jurek, już! – ponaglił Jachowicza Kaczyński, wchodząc na antenę. Jednak Jachowicz w dalszej części wywiadu udawał, że nie zna Kaczyńskiego i mówił do niego na “pan”. Warto zadać pytanie, jak osoba, która jest w koleżeńskich relacjach z politykiem, może rzetelnie rozmawiać o obszarach niewygodnych dla rządu? Konflikt interesów wydaje się być oczywisty. Kompromitujący początek został wycięty z oficjalnego materiału, ale w Internecie nic nie ginie, co możecie zobaczyć poniżej.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 9

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
12
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
18
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
15
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
8
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kaczyński obiecuje parówę do polizania Polakom
Kaczyński obiecuje parówę do polizania Polakom
11 miesięcy temu

Są dwie mozliwości jedna to taka że ludzie z mediów boją się Kaczyńskiego bo widzą jak ten mały polski kundelek uparcie atakuje rosyjskiego niedźwiedzia. Czy to zagraża niedziwedziowi ? Nie. To zagraża wszystkim polskim kundelkom. I bynajmniej nie jest to prawda ale tak właśnie to wygląda gdy za politykę międzynarodową bierze się polityk który miał jedynie do czynienia z komunistami i dzieki komunistom jest tym kim jest czyli dyktatorem. To co obecnie robi dyktatorek to kontynuacja czystek politycznych w celu pozbycia się opozycji trójpodziału władzy i wprowadzenie rządów autorytarnych opartych nie na demokracji ale na kapitalizmie. Jeśli więc społeczeństwo nie… Czytaj więcej »