fbpx

Janusz Kowalski wygoniony z protestu rolników. “Wypier***aj!” [VIDEO]


1 comment, 7
Subksrybuj nas na Google News

Janusz Kowalski jest politykiem, który od kilku lat wywołuje olbrzymie emocje. Z jednej strony uwielbiany przez środowisko Radia Maryja i przeciwników Donalda Tuska, z drugiej powodujący wściekłość w kręgach opozycyjnych. Jednego, czego nie można odmówić Kowalskiemu, to na pewno odwaga. Kontrowersyjny poseł postanowił stanąć twarzą w twarz ze sfrustrowanymi protestującymi z Agrounii. Jednak spotkanie przebiegało w atmosferze dalekiej od przyjaznej i reprezentant Solidarnej Polski może zapamiętać je na długo.

Prawo i Sprawiedliwość od zawsze cieszyło się dużym poparciem wśród rolników. Jednak ostatnio można mówić o pogorszeniu relacji na linii rząd-wieś, perspektywy w tej grupie społecznej są najgorsze od ponad 20 lat. “Poziom nastrojów w rolnictwie jest najniższy od IV kwartału 1999 r. Niemal 90 proc. gospodarstw rolnych ocenia swoje perspektywy ekonomiczne negatywnie” – to wnioski z niedawnego badania, przeprowadzonego przez IRG SGH. Swój sprzeciw wobec polityki Zjednoczonej Prawicy postanowiły wyrazić w piątek osoby związane z Agrounią. Na ich manifestacji pojawił się nieoczekiwany gość – Janusz Kowalski.

Protestujący rolnicy powitali go głośnymi okrzykami. – Do roboty! Do roboty! – zaczęło się w miarę kulturalnie, ale później było już tylko gorzej. Po kilkunastu sekundach pojawiła się zmiana nastawienia i wulgarna forma nakazująca mu opuszczenie tego miejsca. – Wypier**aj! Wypier***aj!” – usłyszał z ich ust Kowalski. Na jego szczęście był przez cały czas otoczony mocnym kordonem policji i nic mu się nie stało. – Czego się boicie? Porozmawiajmy, porozmawiajmy – apelował poseł Zjednoczonej Prawicy. W odpowiedzi dostał jedynie, że “był już czas na rozmowy”. – Proszę wypier***ać stąd – usłyszał na pożegnanie Kowalski i na tym się zakończyła jego przygoda na manifestacji. “Tak potraktujemy każdą kanalię” – odgrażał się później na Twitterze lider Agrounii, który był w tym czasie na spotkaniu z marszałkiem Grodzkim.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 7

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
26
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tutaj potrzebny Lepper chłop z jajami
Tutaj potrzebny Lepper chłop z jajami
1 rok temu

Ludzie bardzo dobrze pamiętają obietniece Kaczyńskiego i jego wiekopomne słynne słowa że polska wieś jest najważniejsza, ale ludzie też pamiętają inne ale niefortunne słynne słowa, że bez polskiego kościoła nie byłoby Polski. Dziś można to bardzo łatwo poddać weryfikacji i jakie wnioski otrzymamy ? Katastrofalne skutki polityki PIS obecnie grozi ogólnpolskim strajkiem rolników i kryzysem żywnościowym i reglamentacją żywności i towarów podstawowych jak w PRL. Czy słowa Andrzeja Leppera okazały się prorocze ? W calej rozciągłości i bez cienia wątpliwości. Człowiek który naprawdę kochał polską wieś i walczył o nią jak o własną matkę. A o co walczy Kaczyński ?… Czytaj więcej »